Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/unpopularopinion/comments/16f0bhq/dating_is_not_any_easier_for_women/

Kolejny wątek na reddicie "Ej ale wcale randkowanie nie jest łatwe dla kobiet".
"Seks jest łatwy, nawiązanie relacji niestety nie".
"Ja i moje koleżanki myślimy to samo, ciężko kogoś do związku"

Kobiety celują w 5% top mężczyzn i dalej narzekają, że ta grupa nie jest zainteresowana związkami. XD Gadzi mózg działa na pełnej #!$%@?

#zwiazki #blackpill #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #reddit
  • 36
@AusserKontrolle: ja to dobrze znam takie co mówią że ciężko o porządnego chlopa. A później jak jakiś do nich się odważy podbić to trzymają na dystans pół roku aż się facet zniechęca.

Auto mógłby mieć szybsze, mieszkanie spłacone, 10k na rękę to wciąż za mało, za dużo pracuje, praca za mało prestiżowa... Jezu drogi, jak czasem tego posłucham to mój rak dostaje raka. "no i gdzie tu porządni tacy co nie
Kobiety celują w 5% top mężczyzn i dalej narzekają, że ta grupa nie jest zainteresowana związkami. XD Gadzi mózg działa na pełnej #!$%@?


@AusserKontrolle: no i ty to wiesz tylko dlatego, ze masz problem i sie zainteresowales. One nie maja pojecia, i im sie poprostu nie podobasz a nie jestes niezbedny, jak np za prlu czy babie na roli. WIec zadnej julki z przydzialu nie dostaniesz, chocbys tupal nozka.
Zrob wszystko
@AusserKontrolle wiadomo, że ciężko.... jak 95% dziewczyn rywalizuje o 5% facetów to jest ciężko.
Ciekawi mnie jaka trudność byłaby w wejście związek z kimś z ktoś nie jest w 20% najprzystojniejszych?
Pewnie jeśli założyć by, że sama nie odrzuci to więcej niż 50%... a 90% na stosunek... bardzo ciężkie to randkowanie internetowe dla kobiet