Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/unpopularopinion/comments/16f0bhq/dating_is_not_any_easier_for_women/

Kolejny wątek na reddicie "Ej ale wcale randkowanie nie jest łatwe dla kobiet".
"Seks jest łatwy, nawiązanie relacji niestety nie".
"Ja i moje koleżanki myślimy to samo, ciężko kogoś do związku"

Kobiety celują w 5% top mężczyzn i dalej narzekają, że ta grupa nie jest zainteresowana związkami. XD Gadzi mózg działa na pełnej #!$%@?

#zwiazki #blackpill #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #reddit
  • 36
@czescmampytanie: dobrze, że masz pytanie, chętnie odpowiem. Zadbać, czyli żeby czuła się kochana, bezpieczna, by mogła ci ufać pajacu, to są podstawy podstaw w relacjach damsko-męskich XD po #!$%@? wrzucasz wszystkie baby na ziemi do jednego wora? Skoro robisz za bankomat to jesteś po prostu łosiem, który nic poza tym nie ma do zaoferowania. Jak jesteś zaradny to szukaj zaradnej kobiety i problem bankomatu zniknie ( ͡º ͜ʖ͡
@AusserKontrolle ja celuję w top 10-20% (sama jestem w takim przedziale, więc nie będę za nisko schodzić). I faktycznie- coraz więcej mężczyzn nie chce być w związku. Chcą się luźno spotykać i tyle. Mi to nie bardzo przeszkadza, ale zastanawia jedynie. Rozumiem tych, co są po rozwodzie, mają dzieci, ale sporo mężczyzn Ok. 35 lat nie chce wchodzić w związki, ale twierdzą, że chcą w przyszłości mieć dzieci - to mnie zastanawia.