Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałem kosza od samotnej matki xD
Na #badoo znalazłem dziewczynę, którą kojarze z dalekiego sąsiedztwa (mamy wspólnych znajomych) i ma dziecko. W opisie ma że szuka w końcu normalnego typa. To sobie myślę kurcze to ja ! Pewnie jest zawiedziona że każdy szuka tylko seksu więc na pewno zaplusuje u niej bo ja też szukam kogoś na poważnie. Przejrzałem jeszcz jej instagram który ma w opisie i wrzuca jakieś mądre cytaty jak cięzko o normalnego mężczyzne w dzisiejszych czasach. Chce do niej napisać ale badoo każe kupić kredyty więc kupuje już trudno. Dobra napisałem i... cisza. Minęło kilka dni więc napisałem znowu to mnie zablokowała xD

#przegryw #podrywajzwykopem #blackpill #zalesie #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałem kosza od samotnej matki xD
Na #badoo...

źródło: 16b

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: pewnie zasięgnęła o Tobie opinię wśród znajomych psiapsiółek, które nagadały na Ciebie, a ona bezkrytycznie przyjęła ich opinię. Tam gdzie się pracuje, tam się chujem nie wojuje. Podobnie ma się sprawa z szukaniem różowej wśród w lokalnej społeczności
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lol, śmieszy mnie, jak wykop wam sprał mózg, że myślicie, że kazda samotna matka będzie z pocalowamiem ręki brać jakiegoś przegrywa xD. Otóż nie, to nie są te czasy, kiedy kobiety muszą z kimś być, żeby się utrzymać, obecnie stać je na to, żeby być same, więc wolą nie być z nikim niż brać sobie kolejne dziecko do wychowania w postaci waszej osoby
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Chce do niej napisać ale badoo każe kupić kredyty więc kupuje już trudno. Dobra napisałem i... cisza.


Masz łeb do interesów, nie ma co xD Po co przez badoo pisałeś jak mogłeś za darmo przez IG czy tam FB jakbyś ją znalazł xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP):

W opisie ma że szuka w końcu normalnego typa.


Myśl typie, jak by ją kręcili normalni, to nie była by samotną matką.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: widocznie Cię zna, przecież macie wspólnych znajomych. Różowe już tak mają, że zanim podejmą jakąkolwiek decyzję, to najpierw gadają o tym swoim psiapsiółkom, a potem dopiero podejmują decyzję. Widocznie nie masz hajsu, o czym wiedzą wspólni znajomi i to do niej dotarło
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP):

Otóż nie, to nie są te czasy, kiedy kobiety muszą z kimś być, żeby się utrzymać, obecnie stać je na to, żeby być same, więc wolą nie być z nikim niż brać sobie kolejne dziecko do wychowania w postaci waszej osoby


@larine, tak, tak, kolejne silne i niezależne baby, dlatego potrzebują 500+ (800+), alimentów jak największe na dziecko i na nią, ograniczają kontakty z dzieckiem, sprzedają się na onlyfansie, showupie za żetony xD
Beka z was i tyle. Jakby rząd nie wspomagał samotnych matek to zaraz skończyłyby się rozwody i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jakich was, ja nie jestem żadną samotną matką xD alimenty są na dziecko, bo dziecko ma dwoje rodziców, nie tylko matkę. A o tym sprzedawaniu się na shoowupie czy of to nawet nie będę komentować, bo chyba za dużo samotnych mamusiek w twojej okolicy się naoogladales () naprawdę macie mózgi wyzarte przez blackpill i nie widzicie, jak prawdziwe życie wygląda.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: hej bardzo przepraszam ze do ciebie napisałem, nie przeszkadzam?masz czas? śmieszna sytuacja, musiałem kupić żetony żeby do ciebie napisać ale to nic :))))))))

Hej bardzo przepraszam widzę ze mi nie odpisalas bardzo przepraszam za tamta wiadomość, czy wszystko dobrze?
  • Odpowiedz