Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałem kosza od samotnej matki xD
Na #badoo znalazłem dziewczynę, którą kojarze z dalekiego sąsiedztwa (mamy wspólnych znajomych) i ma dziecko. W opisie ma że szuka w końcu normalnego typa. To sobie myślę kurcze to ja ! Pewnie jest zawiedziona że każdy szuka tylko seksu więc na pewno zaplusuje u niej bo ja też szukam kogoś na poważnie. Przejrzałem jeszcz jej instagram który ma w opisie i wrzuca jakieś mądre cytaty jak cięzko o normalnego mężczyzne w dzisiejszych czasach. Chce do niej napisać ale badoo każe kupić kredyty więc kupuje już trudno. Dobra napisałem i... cisza. Minęło kilka dni więc napisałem znowu to mnie zablokowała xD

#przegryw #podrywajzwykopem #blackpill #zalesie #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałem kosza od samotnej matki xD
Na #badoo...
źródło: 16b
  • 23
Anonim (nie OP): @larine, was miałem na myśli ogólnie baby. Pisałaś, że baby są teraz bardziej majętne, że nie potrzebują już nikogo do wychowywania samej dziecka. Więc przetłumaczyłem ci na czym ta "majętność" polega.
Zabrać zapomogi od państwa, alimenty to zaraz na czworakach błagałyby przegrywa żeby związał się z nią.
To żadna siła i niezależność, a właśnie zależność.
Wytłumaczyłem ci też na czym polegają alimenty, to straszak żeby czasem chłop
Na #badoo znalazłem dziewczynę


@mirko_anonim: chłoooooopie - weź podaj swój dokładny adres, przyjadę do Ciebie i z otwartej dłoni przypierdzielę w potylicę krzycząc, 'co ty sobie myślałeś, przecież na badoo są same odpady, właśnie na jakieś niezobowiązujące numerki - zwłaszcza z jakimiś dzieciatymi babkami' xd