Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że 1000 planet, generator proceduralny itd.
Ale kurde, oczywistym jest, że jeżeli jest Ziemia to chyba każdy na niej wyląduje, rozumiem też lore, że jakaś katastrofa pozbawiła planetę atmosfery...
Ale pic rel, serce Himalajów AD 2300 według wyobrażeń Bethesdy...
Serio? Nie dało się choć tej JEDNEJ planety zrobić tak, żeby geologią przynajmniej przypominała ziemię i tam gdzie są góry zrobić góry a nie pustynie? Już pominę, że świat który był najbardziej zaludniony nie posiada nawet najmniejszej ruiny starego świata.
Jestem absolutnie zawiedziony...
5 lat po tym jak Rockstar zrobił jaja konia kurczące się na mrozie potrafią wychodzić tytuły AAA, system-sellery, największe premiery roku, których największą zaletą jest to, że nie wywracają się do pulpitu... Serio, jak Starfield będzie konkurentem Baldura do tytułu GOTY to ten świat nie ma sensu.
#starfield
Pobierz Tasde - Ja rozumiem, że 1000 planet, generator proceduralny itd.
Ale kurde, oczywisty...
źródło: image
  • 27
@Tasde:

bleble ble!!!

ulululu ululu??


Bez urazy, ale kupiłeś grę od studia, które robi tylko i wyłącznie gry właśnie takie jak ta. Czasem steruje się w niej wikingiem, czasem człowiekiem kotem, a czasem astronautą, ale to wciąż jest jedna i ta sama gra w sensie jakiś klon obliviona czasem z mieczami, a czasem z karabinami. Każdy z połową działającego mózgu już dawno wiedział, że to będzie kolejna miałka sraka od Todda,
Pobierz positivementalattitude - @Tasde: 
bleble ble!!! 
ulululu ululu??

Bez urazy, ale kupi...
źródło: uuu
@Tasde:

system-sellery, największe premiery roku, których największą zaletą jest to, że nie wywracają się do pulpitu... Serio, jak Starfield będzie konkurentem Baldura do tytułu GOTY to ten świat nie ma sensu.


Ale przecież to jest wina samych graczy. Kupują byle gówno, za ciężkie pieniądze często jeszcze w przedpremierze no to co się dziwić. Na debilach się najlepiej zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 lat po tym jak Rockstar zrobił jaja konia kurczące się na mrozie


@Tasde: za jaja odpowiada Rockstar, a za GwiezdnePole odpowiada Bethesda, która od (chyba) Obliviona jedzie na tym samym silniku, bo gdyby przesiedli się na inny, to moderzy by ich zjedli
@positive_mental_attitude: Po primo, nie kupiłem, rozdają to w abonamencie który opłacam dla innych tytułów które mnie interesują.
Po drugie primo: Doskonale wiedziałem jakie gry robi Bethesda, wiedziałem że dadzą ten sam silnik co pamięta Morrowinda, że wszędzie będą ekrany ładowania, że fabuła będzie gówno warta. Natomiast liczyłem na to, co robią zawsze dobrze czyli eksploracje i możliwości po prostu łażenia z kąta w kąt a oni teraz nawet to #!$%@?.
Więc
@Tasde: Mówie ci nie rozumiesz, mówie ci Bethesda to biedne studio i jakbyś płacił za gre 500zł to by zrobili lepiej a tak te 350zł to ledwo starczyło na przerobienie Obliviona na wersję w kosmosie