Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem jednego. Ania ma urodziny, Lewy gra w Polsce mecz reprezentacji, a #p0lka jak to p0lka na mecz męża nie przyjedzie bo ma urodziny. Naprawdę nie da się wspierać męża w dniu (swoich) urodzin na trybunach w Polsce, a następnie faktycznie spędzić tem czas razem?
Myśle, że AL to wzór sycylijskiej kobiety, a przynajmniej wszystkie znaki na niebie na to wskazują.
#lewandowski #reprezentacja
  • 27
@ChrystusPoganin: O tym samym myślałem powinna go wspierać być tam z nim powiedzieć mu przed meczem, że da radę, przytulić pocałować i powiedzieć mu, że ich rozniesie na boisku a jej urodziny mogli świętować kiedy indziej w najlepszej restauracji we w Francji na przykład bo ich stać na wszystko co sobie wymarzą.
@ChrystusPoganin Nie spędziliby bo chłop ma zgrupowanie i wtedy piłkarze siedzą razem praktycznie 24h. Gdyby lewy sobie wyszedł na imprezkę i zostawił drużynę to by dopiero był kwik. Nie chcę jej bronić bo na trybunach powinna się pojawić, szczególnie że jest tak gęsto przy nim ostatnio ale też miejcie świadomość, że zgrupowanie to zgrupowanie i piłkarze raczej nie robią wtedy co im się podoba...
@ejkejej: No domyślam się że jak teraz jest zgrupowanie to i tak razem czasu by nie spędzili za dużo, już nawet nie mówię żeby na mecz przylatywała do Wawy, choć to nie problem bo samoloty do Barcelony to pewnie codziennie latają z Wawy, ale to chyba nie problem zrobić urodziny tydzień później, żeby jedna z najważniejszych osób dla niej (teoretycznie) też była na nich XD
@Nemesiss oho mamy pierwszą zielonkę z wypranym łbem, który nigdy nie trzymał kobiety za rękę i ktokolwiek się nie dołączy do hejtu to białorycerz XD