Wpis z mikrobloga

@vikop-ru ale wiecie że nikt tego nie sprawdza czy głosujecie zgodnie z przekonaniami?
w tych wyborach nie decydują poglądy tylko Matematyka. Żeby odsunąć pis od władzy lewica i trzecia droga MUSZĄ przekroczyć próg. więc realny wybór sprowadza się do jednego pytania
@vikop-ru: *-no comment
KO- gwóźdź programu to to, że nie jesteśmy
*, obiecamy wam jeszcze więcej i jeszcze lepiej niż ***, ale potem okaże się że jednak "niedasie"
Konf.- zamordyści, generalnie mają program ale jak coś to tylko żart jest i w razie czego my się przyczepimy do nogawki karakana, bo też coś chcemy z tego stolika
Lewica- rozumiem panie areczku że jest pan młodym mężczyzną i ma swoje problemy,
@Dentka7: skąd pewność, że konfa akurat pójdzie po ekonomiczne poglądy jak o tym mówi tylko paru ludzi od Mentzena a dla innych najważniejsze jest żeby lewactwo wyło i żeby Matka Boska była zadowolona? Plus mają prawdziwie faszyzujących i prorosyjskich ludzi na listach?
skąd pewność,


Nie mamy żadnej pewnosci czy partia na która głosujemy bedzie realizowala swoj plan wyborczy. Pod tym wzgledem chyba najlpopularniejszy jest przykład PO, która nie zrealizowala zadnej swojej obietnicy wyborczej. Ja wtedy wlasnie na nich glosowalem, jedyne co moge zrobic to nie glosowac na nich wiecej - i nie zamierzam.

że konfa akurat pójdzie po ekonomiczne poglądy


@kx_keytinho: Proste. Tylko kwestie ekonomiczne sa zawarte w ich programie i wylacznie w
@BulgarskiTaboret @ipkis123 ja niestety mam przeczucie, a niemal pewność, że KO, będzie robić dokładnie to samo co PiS, może na trochę mniejszą skalę, ale na bank znowu sprzedadzą polskie spółki. Kurva, zawsze będzie kurvą. Konfederacja, to też śmiech na sali, lewica to odlot. Ja bym najchętniej zagłosował na partie, która podpisze jakiś dokument, że ich głównym celem będzie zamknięcie wszystkich umoczonych polityków z jak największym wyrokiem. Ogólnie to jeśli chodzi o mój
@vikop-ru: Ty masz dylematy. Ja tu szukam w razie dalszego #!$%@? kraju miejsca do życia.

1) PiS wiadomo jaki jest i dopiero nabiera apetytu.
2) KO jest oderwana od ziemi, ale lepsze to niż PIS
3) Trzecia Droga tak samo jak KO
4) Lewica to Baśniowe stwory. Ich pomysły podchodzą pod SF.
5) Konfederacja, jedno jest pewne Korwin ma #!$%@? i będzie w opozycji. Reszta partyjniaków jak przystało na kapitalistów sprzeda
@vikop-ru:
"- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

W końcu jednak wybrał - działanie i niszczenie zła - jest od #!$%@? partii, wystarczy się zainteresować zamiast brać pod nos co dają
@Dentka7: Nieprawda, jednym głosem mówią jedynie w sprawach konserwatywnych i mają największą zdolność koalicyjną z pisem.
Narodowcy czy brauniści nie zajmują się ekonomią, a tym zebyśmy wyszli w Unii i żeby nie było LGBT na ulicach (w uproszczeniu)
Jak nie poruszają kwestii obyczajowych jak np. dosłownie mówią, że aborcja powinna być zakazana np. w przypadku nawet gwałtu oraz, że dzieci można bić? Nie poruszają kwestii społecznych w swoim programie, bo wiedzą,
@ipkis123: jak nie zagłosujesz na Konfederację to idealna partia nigdy się nie pojawi, tylko wciąż będzie to samo PIS, PO i tak na zmiane, żeby było coś nowego musisz głosować na małe partie, Konfederacją mówi że chce wywrócić ten stołek, mimo że mi też dużo w nich się nie podoba, to są zdecydowanie lepszym wyborem niż KO, i ja dam szansę tej Konfederacji, przecież jak ty i ja na nich zagłosujemy
Nieprawda, jednym głosem mówią jedynie w sprawach konserwatywnych i mają największą zdolność koalicyjną z pisem.


Zachecam do zapoznania się z programem Konfederacji (z programami innych partii z reszta też) - jednym głosem mowia tylko w kwestiach ekonomicznych.

W kwestiach obyczajowych nie mowia jednym glosem i w zasadzie w swoich szeregach maja reprezentantów z każdego spektrum, konserwatystów, liberałów itd.

Mozna wiec powiedziec, ze głosowanie na Konfederacje pod wzgledami obyczajowymi to jak glosowanie na
@vikop-ru: wybór jest prosty, w referendum 4xTAK, skoro to i tak #!$%@? a nie referendum, a na karcie szukamy największego idioty, tak wiem, to też problem, bo wielu się nadaje, ale w moim okręgu większego od Ryśka 6 króli Swetru nie ma. Będzie tak samo #!$%@?, ale przynajmniej będzie zabawnie!
Jeszcze raz - program ekonomiczny jest na papierze fajny i "dla ludzi" dlatego tak go promują, jednak ciężko żeby partia wypadła źle w programie, który sama napisała.

Nie po słowach, a po czynach ich poznacie.

Czyny konfederacji (pierwsze lepsze):
- nagonka na Ukraińców,
- wsparcie zaostrzenia kompromisu aborcyjnego
- "żarty" z programu - Mentzen żartował, więc nie wiadomo co jest w programie, a co nie
- Mentzen nie potrafi powiedzieć czy jest
@Dentka7: mieszkania tańsze o 30% - zaorał to już Petru
rozbicie monopolu NFZ jest głupie
zlikwidowanie wszystkich podatków - nierealne
inne propozycje gospodarcze i poglądy - nawet mogłyby być zaakceptowane

poglądy i propozycje światopoglądowe - dyskwalifikacja i kompromitacja