Wpis z mikrobloga

@Dentka7: przykro mi, że KO cię zdradziło
Aż tak żebyś musiał głosować na partie ultrakatolicką, narodową i prorosyjską.

Konfederacja mówi jednym głosem w swoim konserwatyzmie, katolicyzmie i nacjonalizmie.

Tak, TD to pewniak jeżeli chodzi o koalicję z KO żeby odsunąć PiS od władzy.
Konfederacja nie deklaruje się po której stronie stoi...

To zależy co masz na mysli.
1. Które są to te potwiedzone postawy, żebym mógł sie do nich odnieść.
-
Lewica jest równie nienormalna co kałfederacja tylko po drugiej stronie spektrum politycznego


Skandynawski mir czy ruski mir skandynawski mir czy ruski mir skandynawski mir czy ruski mir aaaaaaaa nie umiem wybrać to jedno i to samo!!!!!!

@Maslacki:
przykro mi, że KO cię zdradziło


Dlatego wyciągniete zostały wnioski. KO nigdy nie dostanie mojego głosu.

Konfederacja nie deklaruje się po której stronie stoi...


@kx_keytinho: Bo nie stoi po żadnej stronie. Konfederacja to wlaśnie trzecia droga. Zrobi koalicje z tymi, którzy będą chcieli realizować jej program a to jest najlepsze podejscie.

Odnoszę wrażenie, że znaczna większość, minimum 2/3 (Korona Brauna i Narodowcy Bosaka).


Widzisz, ja nie pytam o opinie i Twoje
Patus który z kolegami próbował cie zabić i odgraża się że to prędzej czy później zrobi albo gość który parę razy cię okłamał


@Ilirian: wybor miedzy patusem ktory probowal cie zabic a patusem, ktory probowal cie zabic ale sie ladnie ubral a ty sie nabierasz, ze to nowoczesnie wiec spoko xD
@kx_keytinho: Bo nie stoi po żadnej stronie. Konfederacja to wlaśnie trzecia droga. Zrobi koalicje z tymi, którzy będą chcieli realizować jej program a to jest najlepsze podejscie.


Czyli nie przeszkadza ci to, że wejdą z koalicję z pisem? Czym przedłużą ich beznadziejne antydemokratyczne i szkodliwe rządy oraz będą realizować program światopoglądowy pisu w zamian za moooże jeden punkt swojego programu? To samo zrobił Kukiz dołączając do pisu.

Widzisz, ja nie pytam
Dążę do tego żebyś przyznał przed samym sobą, że ignorujesz wszystko inne poza 30-stronicowym dokumentem.


@kx_keytinho: Przecież sam to napisałem w pierwszym zdaniu dotyczącym wspólnego punktu odniesienia. Głosuje na program.
A to kto mi ten program zrealizuje juz mnie interesuje mniej.

Kiedys głosowałem na PO, a teraz głosuje na Konfederacje bo maja taki sam program jak kiedys PO.
Jesli nie zrealizuje mi programu (tak jak nie zrealizowało PO w 2005) to
@Dentka7: zamknięta głowa i tyle. Może kiedyś przejrzysz na oczy.

66% Konfederacji to konserwatywni religijni narodowcy. Głosowałbyś na bolszewików gdyby zrealizowali twój program?
Są małe szanse że konfa zrealizuje cokolwiek.

Nie, tak samo źle. "Znaczna wiekszosc" to nie numer tylko opinia, a "wydaje mi sie" to nie fakt.

Tutaj nie ma nawet z czym polemizować bo to jest zero merytoryki i czyste przekomarzanie sie.

Nie da się ocenić jaki jest procent
zamknięta głowa i tyle. Może kiedyś przejrzysz na oczy.


Zamknięta głowa bo uzywa logiki i czyta programy partii, ignoruje szum medialny i krzykliwe nagłowki. No ciekawe :)

Mnie przeciez jest bardzo łatwo przekonać. Wystarczy pokazać partie, z której programem sie zgadzam bardziej.

Są małe szanse że konfa zrealizuje cokolwiek.


Głosuje na nich bo wierze, ze zrealizuja swoj plan (o ile dojda do wladzy) lub wejda w koalicje która pozwoli im zrealizowac ich
Zamknięta głowa bo uzywa logiki i czyta programy partii, ignoruje szum medialny i krzykliwe nagłowki. No ciekawe :)

Mnie przeciez jest bardzo łatwo przekonać. Wystarczy pokazać partie, z której programem sie zgadzam bardziej.

Bo nie chcesz obejrzeć czy przeczytać czegokolwiek co uderza w twoich.

Nie. Przede wszystkim uwazam, ze panstwo nie powinno się wtrącać w kwestie obyczajowe.

Dlatego kwestie ekonomiczne to dla mnie 90% a obyczajowe to 10%

Kwestie obyczajowe wpływają na
Bo nie chcesz obejrzeć czy przeczytać czegokolwiek co uderza w twoich.


@kx_keytinho: Nie ma czegos takiego jak moi.

5 Tuska masz wyciętą z dłuższej wypowiedzi,


Brawo, czyli juz wiesz czym jest 5 Mentzena,

Kwestie obyczajowe wpływają na kwestie gospodarcze. Wyjście z Unii, stosunek do migracji, stosunek do kobiet, do pracy w niedzielę, do Rosji.


No, a ja mam zupelnie odwrotną teorie, czyli ze kwestie gospodarcze wplywaja na kwestie obyczajowe.

Czyli przyznajesz,
Brawo, czyli juz wiesz czym jest 5 Mentzena


Przecież znam cały kontekst. Nie są to poglądy Mentzena tylko poglądy, które głosi Konfederacja żeby zdobyć wyborców oraz takie poglądy z którymi Konfederaci się zgadzają. Powiedz mi co jest nieprawdziwego w tym zdaniu.

"My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia do wyborców. Wiemy, co mówić, żeby wyborcy nas słuchali. Korzystamy z danych, to jest podejście naukowe. I w sposób naukowy
na jakiego konkretnie kandydata zamierzasz głosować?


Na Mentzena.

a jedynie o jakiś 30-stronicowy program


Dokładnie, opieram swój wybór na programie + umiejetnosci jego realizacji. Pisalem to juz 3 razy.

Demokratycznej. PiS jest skompromitowany. A ja nie sprzedaję swoich ideałów za "program".


W takim razie nie rozumiesz jak działaja koalicje i nie rozumiesz na czym polega polityka. Nie ma ideałów, jest program do realizowania dla swoich wyborców. Ja oceniam skutecznosc polityka a nie
Dokładnie, opieram swój wybór na programie + umiejetnosci jego realizacji. Pisalem to juz 3 razy.


A ja wciąż nie mogę w to uwierzyć! To tak jakbyś wybierał restaurację w której zjesz po jednej opinii w internecie i to pisanej przez właściciela.

W takim razie nie rozumiesz jak działaja koalicje i nie rozumiesz na czym polega polityka. Nie ma ideałów, jest program do realizowania dla swoich wyborców. Ja oceniam skutecznosc polityka a nie
A ja wciąż nie mogę w to uwierzyć! To tak jakbyś wybierał restaurację w której zjesz po jednej opinii w internecie i to pisanej przez właściciela.


@kx_keytinho: Program to nie opinia. Program to menu. A polityk to kucharz.

Działają tak, że Konfederacja zrealizuje jeden swój średniawy postulat, a PiS w zamian za to dziesięć bardzo złych.


Czyli lepiej niż teraz? No to doskonale.

Czy faszyzm i prorosyjskość to poglądy antypolskie?


Nie?
To tak jakbyś wybierał restaurację


@kx_keytinho: Porównanie do restauracji bardzo mi sie podoba i bardzo chetnie obrazowo Ci to opisze.

Jestem człowiekiem, który lubi pizze.

PO ma w menu pizze.
Konfederacja ma w menu pizze.
PiS makaron z sosem smietanowym.
KO makaron sosem pomidorowym.
Lewica smażoną rybe.

Poszedłem do PO bo miało w menu pizze, a ja lube pizze. Dostałem makaron z sosem pomidorowym.
Naturalnie nigdy do nich nie wróce, bo