Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: wybór najmniejszego zła xd. Codziennie jakieś afery. W tym tygodniu afera związana z rozdawaniem wiz za 5k dolarów pod polską ambasadą z drugiej strony AFERA i SKANDAL związany z generatorem mema "TO JA JESTEM ZAGROŻENIEM" z KO gdzie zablokowali słowa, które mogłyby być użyte do jechania po Tusku albo opozycji ale także zablokowano słowa typu "70 milionów", więc pociski w PiS tez zostały przyblokowane. Ja jako wykształcony człowiek uważający się
drogą eliminacji to nie ma absolutnie na kogo w tym kraju zagłosować, pierwsze wybory w których nie wezmę udziału XD wspaniały kraj


@Koronanona: Po każdych wyborach czytam, że tam, gdzie pis ma najmniejsze poparcie - czyli miasta, młodzi, wykształceni - jest najsłabsza frekwencja.
@kx_keytinho Napisałem bardzo długi post w odpowiedzi na Twoj ale go skasowłem. Moze go nawet pozniej wkleje, jesli sie wybronisz.

zlikwidowanie wszystkich podatków

poglądy i propozycje światopoglądowe


Ani jednego ani drugiego nie ma w programie Konfederacji.
Widzisz, po tym co napisales, mysle, ze Ty po prostu nie znasz programu Konfederacji - i to naprawde go nie znasz, w sensie nigdy go nie przeczytales. Nie wiem tez czy znasz programy innych partii.

Jak
@kx_keytinho ale nie musisz się ze mną zgadzać. Czytając komentarze, wiem, że pamiętam więcej niż 90% osób. Pamiętam też zielona wyspę w 2008 roku, jak nas ominął kryzys, ale też wiem, że to dzięki sprzedaży polskich spółek i to często za śmieszne pieniądze. Niedaleko mnie gość się powiesił przez wałki podczas budowy drugi i autostrad, a większość podwykonawców do dzisiaj pieniędzy nie widziało. Pamiętam też, jak jednemu biznesmenowi bezczelnie powiedzieli, żeby wyprowadził
@Dentka7: dawaj ten bardzo długi post.

Nie pisałem o programie. Partia to coś więcej niż program. To też wypowiedzi poszczególnych liderów podczas debat, wywiadów, twittów, ich życiorysy, programy organizacji do których należą i należeli.

"zlikwidowanie wszystkich podatków
poglądy i propozycje światopoglądowe

Ani jednego ani drugiego nie ma w programie Konfederacji.
Widzisz, po tym co napisales, mysle, ze Ty po prostu nie znasz programu Konfederacji - i to naprawde go nie znasz,
dawaj ten bardzo długi post.


Nie ma sensu, bo dopóki nie będziemy mieli tego samego punktu odniesienia, to cała reszta to strata czasu.

Nie pisałem o programie. Partia to coś więcej niż program.


@kx_keytinho A ja pisałem przede wszystkim o programie.

Tak jak napisałem w swoim pierwszy wpisie, metodą eliminacji, ze względu na program polityczny nie ma w zasadzie szans, żeby, zagłosował na PiS, KO i Lewicę. Choćby to byli najmilsi ludzie
5. Zostaje KO, z częścią ich poglądów się zgadzam (tak jak z reszta oprócz PiSu), nie mają czegoś co jest mocno na nie


@ipkis123:
1. możesz sobie wybrać czy wolisz import 3 świata jako uchodźców (PO - kwoty uchodźców) czy jako migrantów zarobkowych (PiS)
2. federalizacja EU - brak możliwości prawnego stawiania oporu decyzjom z Brukseli

Efekt będzie taki, że Polska połączy dwie największe wady europy wschodniej i europy zachodniej -
@Dentka7:

Nie ma sensu, bo dopóki nie będziemy mieli tego samego punktu odniesienia, to cała reszta to strata czasu.

Ależ jest sens. Porozmawiajmy o programie Ruchu Narodowego :))

A ja pisałem przede wszystkim o programie.


A ja powtarzam, że partia to nie program.

I jakie znalazłes tam "poglądy i propozycje światopoglądowe" ?


Niewiele, bo tak jak mówię, świetnie się maskują i mówią tylko o ekonomii, nie zastanawia cię to? - jedyne
Niewiele


@kx_keytinho: A dokładniej: nic. W ich programie nie ma nic zwiazanego z tematami obyczajowymi.

świetnie się maskują i mówią tylko o ekonomii, nie zastanawia cię to?


W ogole mnie to nie zastanawia, bo tak jak napisałem wczesniej: Konfederacja nie mowi jednym głosem w kwestiach obyczajowych, wiec nie jest dziwne ze nie jest to ich programem.

Rozumiem, że "najprawdopodobniej przybudówka KO" to dla ciebie gorzej


Przybudówka KO to dla mnie prawie