Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem PUA ma jedną zaletę - jest w stanie jako tako pomóc autystom i to takim prawdziwym.
Normalny chłop jako tako wie jak rozmawiać z kobietami i jest dla niego naturalne więc wiedza jak zagadać do kobiety jest raczej zbyteczna. Z kolei dla kogoś ze spektrum autyzmu to jest niemalże jak instrukcja obsługi kobiety. Autysta może przygotować sobie scenariusz rozmowy, zapamiętać o co i jak pytać i tak dalej.
Oczywiście, wszystko i tak sprowadza się do wyglądu, ale autystyków może to nawet pomóc
#blackpill #redpill #pua #zwiazki #podrywajzwykopem #autyzm
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Umcia_Umcia: Co da ci PUA? Narzędzia i pewne zrozumienie dynamik socjalnych. W czym to pomaga? W życiu na co dzień przy czym najbardziej w codziennych interakcjach z ludźmi, a poznawanie kobiet to tylko jakiś tam dodatek.

I tu tkwi główny problem PUA. Za cel stawia sobie interakcje z kobietą zamiast mówić, iż jest to bardzo niewielki ułamek życia mężczyzny. Po jakiś czasie testosteron już nie buzuje i człowiek może zrozumieć, że prawdziwym życiem żyje tylko facet mający swoje hobby, niezależny od ludzi mentalnie i finansowo.

Tu pojawia Red Pill. On da odpowiedzi na pytania, które uwodzenie pomija – co masz z interakcji z kobietami? W jaki sposób one płacą za Twój czas i zasoby? Czy życie, które przemija, serio jest warte tego aby za nimi biegać i zaliczać? Co daje samo zaliczanie? Jeśli ktoś jest w PUA aby wejść w związek to ok, ale zaliczanie to wielka życiowa pustka i strata
  • Odpowiedz
Za cel stawia sobie interakcje z kobietą zamiast mówić, iż jest to bardzo niewielki ułamek życia mężczyzny


@ManiacTeam: Nie wiem skąd wykopki czerpią wiedzę o PUA. Gdy wgłębiałem się w temat, ZAWSZE było mówione, że kobieta to ma być dodatek. Ludzie oglądają jakichś pseudocoachów dla przegrywów a potem myślą, że to PUA.

według mnie nie. Poznałam taką osobę i po czasie wyszła jego prawdziwa natura a nie ta której się nauczył. Straciłam zainteresowanie
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Bo każdy ci napisze, że kobieta to dodatek do życia, nie całe twoje życie. Zdobycie kobiety to nie jest główny życiowy cel. Natomiast niektórym się ubzdurało, że MUSI mieć przy sobie kobietę. Musi i już. Najlepiej jako bliźniaka syjamskiego żeby ta druga osoba zawsze była jak najbliżej. Bo bez tego jego świat jest niekompletny. Potem nie mają pomysłu co dalej i taki związek szybciej się skończy niż zaczął bo
  • Odpowiedz
Normalny chłop jako tako wie jak rozmawiać z kobietami i jest dla niego naturalne


@Umcia_Umcia: co za debilizm xD rozmowy z kobietami, tak jak każdego social skilla, trzeba się nauczyć. Jeżeli ktoś nie miał okazji się tego nauczyć za młodu, to nie będzie umiał.
  • Odpowiedz
Autysta może przygotować sobie scenariusz rozmowy, zapamiętać o co i jak pytać i tak dalej.

TO jest akurat bardzo ryzykowne, bo jak sobie rozplanujesz rozmowę co do kwestii, to się przejedziesz na każdej różnicy która ewidentnie się w takiej rozmowie pojawi, i niepotrzebnie sięzatniesz
  • Odpowiedz