Wpis z mikrobloga

@DrogoweSafari: nic mi w życiu złego gej nie zrobił a znam całkiem sporo (a juz napewno nic co by wynikało bezpośrednio z bycia innej orientacji a nie człowiekiem). Za to o wałach kościoła można napisać sporo od ukrywania pedofilii przez agitacje polityczne po ssanie podatków, niezgody, indoktrynacje dzieci w szkołach (za którą placimy jak by to była normalna lekcja xd), walkę z nauką (zakaz invitro dzięki któremu mogło urodzić sie tysiące
tylko że zmianą klimatu serio dotyczy naszego zdrowia a religia nie


@mecenassrenas: nie ma to jak dowalić swoim a reszcie przy granicach pozwolić truc środowisko jak tylko chcą. Bo są za granicą UE jakis kilometr i to im daje możliwość nie respektowania prawa UE.
To co robi unia w sprawie klimatu to totalitaryzm wprowadzany pod płaszczykiem zdrowia inny bedie tez pod płaszczykiem zdrowia za parę lat - nazwa go #!$%@? wie
aktywiszcze jest za wolnością i tolerancją, nie będą Cię tolerować dopiero gdy zaczniesz ich atakować,


@aarahon: atakowac = nie popierac kazdej bzdury xD

mają jedno z bardziej przyszłościowych sposobów myślenia bo to m.in oni najwięcej mówią o ochronie środowiska, nowoczesności i


@mecenassrenas: xD wzorowy fajnopolak xD ma byc nowoczesniej, bo nowoczesnie. Co to znaczy to nie wiadomo, ale NOWOCZESNIE

Katoliban chce ludziom mówić jak mają żyć według ich urojonych zasad,
aktywiszcze jest za wolnością i tolerancją, nie będą Cię tolerować dopiero gdy zaczniesz ich atakować,


@aarahon: dobrze wiesz ze to tak nie dziala i mowie to jako "lewak". Skrajna lewica naciska na spoleczenstwo tak samo jak skrajna prawica. Jedni i drudzy konkuruja o top#1 w rankingu glupoty.

Nie pamietasz juz zwalniania za to ze ktos napisal ze uwaza ze "all lives matter" zamiast "black lives matter"? Zmian plci dzieciom? Cancel culture
przez tyle lat ile zylem w katolibanie nie koajrze by ksiadz cokolwiek mi robil poza mowieniem z ambony.


@yhbgrobdoivbvwamsv: i to samo, tylko z drugiej strony. Dobrze wiesz, ze konserwatysci wlaza z butami do cudzego zycia, bo nie przebiega ono wedlug nieistniejacych idealow. Przyklady? Atakowanie ludzi, ktorzy nie chca miec dzieci, pietnowanie kobiet ktore wybieraja kariere zamiast siedzenie z gowniakami i przy garach. Mieszkales kiedys na wsi? Tam tez jest "cancel
Cancel culture bo ktos napisal ze sa 2 plci?


@larvaexotech: no właśnie miesza mi się to bo wyśmiewają dwie płci osoby które uważają że są dwie płci. Ja już tego nie rozumiem. Serio, nie rozumiem czy osoba którą postrzegam jako mężczyznę choć ma funkcjonujące jajniki i jądra (tak, są takie przypadki) jest mężczyzną czy może kobietą. Nie rozumiem bo w mediach podali że rodzi dziecko. Według prawactwa to mężczyzna, a według