Wpis z mikrobloga

  • 127
@kidi1: Że zabugowana gra, technicznie siedząca w 2015 roku dostaje 10/10. Spoko może być dobra gierka, ale to na pewno nie zasługuje na takie noty.. Po co firmy mają się starać, skoro dychę można dostać tak naprawdę za nic w dzisiejszych czasach xD
  • Odpowiedz
@tomsiup: Gracze zamiast cisnąć producentów wydających co raz większy chłam i sprzedajne dziwki recenzenckie które nawet w "recenzjach" nie mówią o bugach i #!$%@? optymalizacji to wolą sobie skakać do gardeł

Jak się komuś podoba Starfield to nie ma w tym nic złego, ale ta gra nie zasługuje na więcej niż 7-8/10. No ale taki już tu mamy klimat, że wszystko co AAA musi mieć powyżej 8 bo inaczej to syf
  • Odpowiedz
@tomsiup jacy gracze w ogole patrzą na te recenzje? Jeśli ktoś ma nowa konsole i kupuje nowe gry, to najpewniej jak już patrzy jakieś recenzje, to je ogląda na YouTube.
  • Odpowiedz
@tomsiup: ale czemu ty się po pierwsze przejmujesz pojedynczymi recenzjami, a po drugie ich numerkami. Takie zestawienia będą zawsze robione przez zespoły marketingu i ciężko im się dziwić. Tak jak mówisz - nie dziwisz się, że komuś się może podobać. Jak chcesz sam sobie wyrobić opinie poczytaj różne recenzje i pooglądaj na youtubie co ludzie sądzą. Nie rozumiem tego bólu dupy u graczy bo gra, która się mi nie podoba została
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Ja na przeciwników przechodzących przez ściany i lewitujących trafiłem już w drugiej lokacji w trakcie tutoriala ¯\(ツ)/¯ Jakby, typowa gra bethesdy, technologia zatrzymana 15 lat temu, a by na postacie dało się patrzeć to trzeba czekać aż moderzy naprawią.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: next genowo w tym szajsie wygląda tylko cena. Przecież ta gra wygląda gorzej niż Mass Effect 2, z którego zresztą zżyna wiele rzeczy - oczywiście nieudolnie. Niektóre mechaniki są żywcem skopiowane ze Skyrima, momentami czuć nawet Morrowinda w powietrzu... next gen XD
  • Odpowiedz