Wpis z mikrobloga

#starfield mi się w końcu ściągnął i nawet zdążyłem pograć sobie z 1h wczoraj i już wiem, że mi się spodoba. Faktycznie na maxa czuć taki klimat Fallout 4 w kosmosie, co mi odpowiada bo bardzo lubiłem katować F4, wbrew opiniom niektórych, którzy mówili mi, że nie wolno mi się dobrze bawić w tego crapa ;P
Generalnie jest git i będę sobie pykał.
pozdrawiam
#gry
  • 43
  • Odpowiedz
@acidd: baw się dobrze mireczku () ja to za każdym razem słyszę od znajomych, że jak mogę grać w Assassin's Creed albo Far Cry. Przecież to ch ujowe gry i za każdym razem to samo. A ja się bawię świetnie jak świnia w błocie xD
  • Odpowiedz
  • 18
@mohawk: o dziwo chodzi całkiem spoko: 1440p, gpu 3080, procek to stary i7-6700K i mam ustawione ultra/high
Jest płynnie, na oko spokojnie 60fps
Myślałem, że będzie gorzej, zwłaszcza jak usłyszałem, że mocno obciąża CPU a okazało się, że nie ma tragedii
Kolejny dowód na to, że nie ma co słuchać innych, tylko trzeba samemu sprawdzić
  • Odpowiedz
@acidd miałem tak samo z F4. Katowałem jak glupi bo w 2015 kupiłem sobie nowego kompa dla Wieśka. Wiesiek mnie nudził. Przeszedłem, myślę sobie ale zajebista gra, wejdę na recenzje... o Boże, o #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Ulany_Utopiec: też mnie to rozwala. Mogę sobie nawet grać w Sapera albo Pasjansa cały dzień, jak sprawia mi to radochę (a o to chyba chodzi w graniu) to nikomu nic do tego xD. Tak samo te wojenki PS5 vs XBox Series X vs PC kto więcej fps wyciągnie xD normalny człowiek to macha ręką na takie śmieszne przekomarzanki i gra sobie na czym chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
baw się dobrze mireczku () ja to za każdym razem słyszę od znajomych, że jak mogę grać w Assassin's Creed albo Far Cry. Przecież to ch ujowe gry i za każdym razem to samo. A ja się bawię świetnie jak świnia w błocie xD


@Ulany_Utopiec: Rel, ja pykając we wszystkie Watch_Dogsy jak #!$%@? ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: ehh karwa, ale ta f6 mnie zawiodla; 5 to wybina a 6 takie fłaki z olejem ze to #!$%@?

a assasina z nudow w gamepassie sciagnalem oddysey i to jest to, zajebiste takie zwiedzanie i przy okazji fabula
  • Odpowiedz
  • 1
@przegro_pisarz: czy ja wiem? przez te moje 30 lat grania to ja już nie wiem, które gry były goty a które nie. Po prostu jak coś mi się podoba to gram i tyle, nie mam serca do układania rankingów i stopniowania poziomu przyjemności
  • Odpowiedz
@acidd: jak lubisz gierki od bethesdy to pewnie że będzie się podobać, mnie trochę optymalizacja zawiodła poczekam trochę na mody czy inne settingi. W ogóle śmieszny jest brak DLSS gdzie już powstały mody używającego tego xD
  • Odpowiedz
@acidd: Ja nie pograłem bo gra mi się nawet nie odpaliła na gtx1660ti ani RX580. To jest wyraźne niedopatrzenie - ja decyduję czy chcę grać w piksele w 320x240 na ustawieniach low low a nie producent.
  • Odpowiedz
@acidd: W sumie nie widziałem na tagu, żeby ktoś zabraniał Ci się dobrze bawić ale jednak ten starfield to straszne gówno i nie powinno wyjść w takim stanie w jakim jest aktualnie. Zagrałem może z 4-5h i no jest ciężko XD. Ja jedynie nie rozumiem chwalenie tej popeliny, bo z dobrze zrobioną grą ma niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
  • 2
@acidd: Zrób na początek kilka misji głównych, bo okazuje się, że jak zrobisz najpierw misje dla różnych frakcji, a dopiero potem zaczniesz misje główne, to jedna z misji nie rozpocznie się przez buga i wtedy nie można kontynuować głównego wątku. Mam nadzieję, że Bethesda to szybko naprawi, bo nie chcę stracić ponad 30 godzin grania
  • Odpowiedz