Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak napisałem, że #!$%@? z kraju zaraz po ogłoszeniu wyników, to zostałem #!$%@? jak pies, że mam wyp€&@?!lać, że bardzo dobrze że wyjadę xD

Koniec końców siedzę tu i #!$%@? wegetuję.


@drymz: i gdzie byś wyemigrował?
@Bujak Tak Gilowska je obniżała, że obniżki weszły w życie w 2009 roku, kiedy w Europie szalał kryzys gospodarczy. PiS podatki obniżył, wydatki budżetowe zwiększył i zaraz oddał władzę. Później następcy musieli kombinować skąd wziąć pieniądze, no ale tego nikt pamiętać nie chce.
@1masa

@Bujak: Dlatego Gilowską wywalili na zbity pysk

Przecież Żyta z przerwami była ministrem do samego końca rządów PiS. Ona tam co chwilę odchodziła i zaraz wracała na
Planują zagłosować na Konfederację bo nie uczą się na błędach


@scriptkitty: Wiadomo, najlepiej zagłosować na proruską dzicz z Platformy Obywatelskiej, która np. darowała Gazpromowi 1.5 miliarda złotych, blokowała gazoport w Świnoujściu i nitkę z Norwegii oraz której lider był nazywany człowiekiem Moskwy w Polsce.
@Bujak: tutaj jestem! W 2015 śmiałem się, że PiS nie będzie aż taki zły, no nie da się być takim jak ich pokazują. Wiedziałem, że nie będzie dobrze, ale liczyłem na trochę bardziej modlącą się platformę, co jest bardzo orzeietna.

Oj jak się myliłem i śmialem w 2015 z kumpla, że głosuje na Bronka... Głupi człowiek był. Z DRUGIEJ STRONY nigdy nie byłem na tyle glupi, żeby zagłosować na szatę.
@Cinoski:

Oj masa kucy wtedy targała kitę do PiSu, nawet LibertyPrime niejedno miłe słówko szepnął.

W ogóle tamten spam pisowski i poziom zmanipulowania wypoków były przerażające.


Właśnie rzecz w tym, że pisowcy przebrali się za kuców i narodowców. Wsiąknęli. Ale im bliżej wyborów tym bardziej tylko PiS się liczył. Pamiętam takie piękne dni na wykopie jak konserwy przebudziły się ze snu i ogarnęły jak ich ktoś zrobił w bambuko, a potem