Wpis z mikrobloga

@Bujak: już nie sraj z tą zielonką, świeże konto, poprzednie usunięte przed xd Usunąłem bo stwierdziłem, że niepotrzebnie zapchałem czarną partyjniakami i za bardzo wkręciłem się w tematy polityczne, ale teraz na nowym koncie żałuję, bo teraz widzę w gorących wysrywy takie jak twój, cóż

partii matki


xd szkoda strzępić
@Bujak: 0% PIT dla młodych do 26 roku życia, 12% PIT (wcześniej była obniżka z 18 do 17), korzystniejsze stawki ryczałtu i IP Box gdzie PIT jest na poziomie 5%. Podwyższenie kwoty wolnej do 30 tys. zł i I progu do 120 tys. zł.

Do tego czasowe obniżki przy szczycie inflacji.

Ale #!$%@?, wykopki wiedzą lepiej, czy zostały obniżone czy nie.

@chad190: obniżki PIT to jedno, ale równocześnie podniesiono np. składki zdrowotne. Ten rząd działa tak, że daje pieniądze do kieszeni, żeby po sekundzie tą samą ręką z tej kieszeni wziąć 1,5 raza więcej. Co z tych obniżek, skoro na koniec dnia Polakowi zostaje mniej w portfelu, przy coraz wyższych cenach
@Bujak: No, szczególnie np. studenci, którzy ów składek zdrowotnych nie płacą muszą być sfrustrowani... Jednak wciąż pomimo wzrostu składek zdecydowana większość ludzi jest finansowo na plus po zmianach podatkowych wprowadzonych przez PiS. Nie oceniam czy to dobrze, czy źle. To fakt.

A składki zdrowotne musiały być podwyższone, bo za tę kasę w tak biednym państwie, z tak dużo liczbą chorych ludzi, nie szło dłużej robić żadnej służby zdrowia. Więcej: wciąż trzeba
@Bujak: jestem tutaj. Były #!$%@?. W 2015 twierdziłem, że PiS to sraczka, ale mniejsza niż PO. Przepraszam. To co się dzieje w tym kraju to jest dramat. Zakaz handlu w niedzielę, korupcja po rusku, wyjebisty socjalizm, zamordyzm.

@chad190: żeby mieć ipbox to trzeba sięnieźle nagimnastykować.
Liniowwe 19% + 350zł zdrowotnej to lepsze rozwiązanie niż 5%+9% + mnóstwo papierologii, kontroli i oczekiwanie na zwrot tych 14% (bo w rzeczywistości płaci się