Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że wszędzie zagadują do was chłopy. Serio wyobraźcie sobie takie akcje.
Geje, wielcy, mniejsi. Idziecie sobie ulicą, a za wami 2metrowy harleyowiec gwidże i woła "ale fajna dupcia", cmoka. Wbijasz wzrok w ziemię.
Albo wracacie sobie autobusem, na przeciwko was siada gość. Stary chłop, gapi się prosto na was, udajecie, że zajmujecie się telefonem, ale czujecie piekące, świdrujące spojrzenie. Wychodzi przed wami, uff. Wstaje przed przystankiem i pyta czy może do Ciebie numer telefonu, bo wpadłeś mu w oko. Ignorujesz.
Innego dnia na chacie jeszcze koleś pisze do Ciebie na fb, że mega wpadłeś mu w oko i zna taki fajny klub (tolerancyjny), gdzie możecie się spotkać, odpisujesz, żeby #!$%@?ł.
Jak następnym razem będziecie narzekać, że "do kobiet nie da się zagadać!" zastanówcie się czy byście chcieli być w którejś z tych sytuacji. Niestety baby nie są zainteresowane waszymi zalotami, tak samo jak wy zalotami tych gości.

#blackpill #przegryw #p0lka
  • 14
@Naavle: dlatego ja już mam wyj...ne i jest mi dane
Nie próbuję sił w podrywie, bo nie mam predyspozycji genetycznych (czyt. wyglądu) do tego, a więc nie tracę czasu, energii i pieniędzy by mieć promil tego, co lepiej wyglądający mężczyźni mają za sam fakt istnienia
Wilk syty i owca cała - ja nie marnuję swoich zasobów, a one mają spokój
Z fartem Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naavle: aby dopełnić realistyczny obraz Twojego wpisu, powinieneś dodać również, że kobiety są zaczepiane nie tylko przez oblechów, ale czasem również mężczyzn atrakcyjnych i niektóre z nich bardzo to lubią i dużo na tym zyskują.

Więc tak, zaczepianie przez creepów jest mrocznym rewersem przywileju seksualnej atrakcyjności, który sam w sobie daje również mnóstwo korzyści.