Wpis z mikrobloga

@Itslilianka:

ja nie wykrece, ale oni też nie bez opłacenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i w ten sposób, z jednego problemu, zrobiłaś 8 + sobie 9 bo tobie się nic nie zmieniło, poza obkurczeniem woreczków z jadem i 5 minutami chwały wśród takich samych kapeluszy na wypoku.
Pamiętaj żeby regularnie to robić, bo obrzęknięte woreczki jadowe spowodują mimowolne szczekanie na inne osoby, jak to bywa u
@tellet: ZNOWU jakieś durne wymysły, które nie mają miejsca. XDD Ile projekcji może zjeść jeden ludzki umysł? Przecież ja jestem w pełni świadomy, że po Polsce nie da się normalnie przemieszczać bez auta i nie istnieje alternatywa w postaci sensownego zbiorkomu. Dlatego kupiłem auto. W żaden sposób to nie powoduje, że parkuję w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

Odnoszę się do swojego osiedla. Są miejsca parkingowe, tylko nikt z nich nie chce
Pobierz red7000 - @tellet: ZNOWU jakieś durne wymysły, które nie mają miejsca. XDD Ile projek...
źródło: xddddd
@Itslilianka: Ja nie parkuję, bo pod domem mam prywatny parking i co terass? Za to jeśli ktoś mi nie blokuje drogi, to mam go w dupie jak parkuje.
A zresztą nawet jeśli by stał jakoś utrudniająco, to gdzie by mi się chciało wyłazić z fury, robić zdjęcia, wysyłać z telefonu jakąś #!$%@?ę, a potem jeszcze upewniać się czy na pewno "dostał hehe zasłużoną karę".

Przecież to podejście do życia w
Pic rel właśnie z okolicy. To miejsce jest zawsze zawalone suvami, a kawałek dalej puste parkingi uliczne.

@red7000: no ale podajesz jakiś przesadzony przykład, że w jednym miejscu jakieś debile wyjeżdżają na chodnik pod same schody, cmon.

A kupowanie aut, gdzie nie ma w ogóle parkingów, jest prawdziwym aktem debilizmu.


@red7000: Tak samo jak branie kredytu pod korek na dołku, kiedy nie ma się dobrej poduszki, ale wtedy ratuje państwo.
A samochodziarze mogą innym uprzykrzać życie? Blokują chodniki, rozjeżdżają trawniki a potem płacz, że wszędzie słupki stawiają.

Każda okazja do dowalenia im szpili jest dobra a tak jak op napisał - parkują na zakazie nagminnie.


@SzycheU: A co to jakiś komunizm mamy że chcesz odpowiedzialność zbiorową stosować dla całych grup jak "samochodziarze"?? Jak ktoś parkuje jak baran jak na Twoim zdjęciu to zgłaszać i tępić ale jak ktoś łamie niepraktyczny zakaz