Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: Tak źle, bo fiksacja na punckie Żydów to element szurski. Żydzi to mały, rozproszony naród, Izrael to kraj mały, odległy i podporządkowany USA. Do tego Żydów w Polsce jest mało (mniej niż Wietnamczyków).

Żydów należy traktować jak każdy inny naród.
Do końca właściwie nie wiadomo czy Żydzi to naród czy przynależność wyznaniowa. Jak to przykładowo dzieciom wytłumaczyć?
całe zdanie musisz przeczytać, nie dziękuj.


@zimowyporanek: No ja przeczytalem i co wazniejsze zrozumialem co czytam. Tobie nie do konca wyszlo.
Nie dziekuj.

Przeczytaj jeszcze raz. Podpowiedz: Sejm rzeczypospolitej polskiej to nie to samo co narod polski.

Ustawodawca dal dupy, pani to pieknie wykorzystala a ci co nie potrafia czytac ze zrozumieniem maja bol dupy. Typowe.

Jak to ladnie @makrel_gieldowy zauwazyl jak wyglada inne slubowaie. Mozna? Ano mozna.

P.S @ makrel
gorzki99 - >całe zdanie musisz przeczytać, nie dziękuj.

@zimowyporanek: No ja przecz...

źródło: Screenshot_1454

Pobierz
@zimowyporanek: Wyjasnie Ci na Twoim poziomie - Przepisy to nie wypracowanie szkolne.

Przepisy maja byc tak skonstruowane zeby nie bylo miejsca na domysly.

W wypracowaniu szkolnym to sie mozesz domyslac - nie w przepisach.

Jak jakis kretyn tak napisal przepis ze mozna sie domyslac to sie nie dziw ze ktos inteligentny sie z tego nabija. I sie ie dziw ze ktos nieinteligentny tego nie rozumie.

No i moze wytlumaczysz dlaczego w
@zimowyporanek: Jakiego narodu? Czego nie rozumiesz?

Narodu niemieckiego? Zydowskiego? Polskiego? Ruskiego?

Czaisz gamoniu ze tam nie ma napisane jakiego narodu? I o tym caly czas mowie. To nie jest wypracowanie ze masz sie domyslac. Przepisy maja byc precyzyjne a nie interpretowalne.

Tak jak teraz am siebie zaorales to malo kto potrafi
@LawrenceBDSM: Daj screena bo cos mi sie wydaje ze manipulujesz.

Niczego takiego tam nie doczytalem. To ze Ty sie domyslasz to jedno - domyslac to sie moge jakie beda numery w totka. NIe ma opcj zeby domyslac sie co "przepisy maja na mysli"
@LawrenceBDSM: Zlapalem ale dalej nie widze - gdzie w slubowaniu na posla jest mowa o narodzie polskim. Serio az takim niedorozwinietym jestes ze nie rozumiesz prostych pytan? jesli tak to przepraszam ze sie nabijam z chorej osoby.
mam się domyślać jakiego?


@LawrenceBDSM: Myslenie CI nie wychodzi wiec pomoge:

Daj screena ze slubowaniem poselskim gdzii bedzie napisane "narodu polskiego" (czy tam rzeczypospolite polskiej.

Bo uparcie sugerujesz ze tak jest wiec czekam.