Wpis z mikrobloga

śmiem wątpić. ty prostych zdań nie rozumiesz, a co dopiero złożonego ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zimowyporanek: A ja dalej screena nie moge sie doczekac. Dajesz screena gdzie bedzie slubowanie poselskie i tam bedzie "narodowi polskiemu"

Dalej czekam.

No a moze to jest jednak tak ze sam ine wiesz o czym mowisz? To bardziej prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@KaloszSzatana jakbyś znał współczesna historię około-żydowskalą to byś raczej miał inne zdanie. Jest to chyba najbardziej nielubiany naród na świecie i to nie jest moją opinia https://wiadomosci.onet.pl/swiat/oto-najbardziej-nielubiane-kraje-na-swiecie/kcw03
tak, jest to artykuł z 2011, ale ciężko przy obecnej "mówię nienawiści" znaleźć coś bardziej na czasie.
Fiksacja to jest aktualnie na tym, żeby nie mówić prawdy jeśli kogoś moze urazić, w szczególności czarnoskórych i żydów.
  • Odpowiedz
@cardenas: Dalej nie wiem jak to tępe urwisko jeszcze się trzyma w tej lewicy. Rozumiem, partia debili i szkodników, ale już się powinni zorientować, że ta idiotka ciągnie ich na dno. A może niech się nie orientują, dość już socjalistów nienawidzących mężczyzn w polityce.
  • Odpowiedz