Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć po co bierze się małe dzieci (do np 3lvl) i z nimi podróżuje męcząc siebie i dziecko przy okazji? Mam wrażenie, że Polacy wiodą w tym prym, to jest #!$%@? xD

W sensie ja rozumiem jakieś all inclusive gdzie purchlak nażre się lodów i będzie happy. Ale po co jakieś większe zwiedzanie w upale, ciągnąc za sobą dzieciaka który nie ma na to wszystko ochoty?
Zwłaszcza w Grecji widziałem teraz tego dużo. Dzieciaki czerwone od słońca i ze zmęczenia idący jakaś dzika trasę na plażę. CHODŹ SZYBKO MICHAŁEK, JESZCZE PARĘ MINUT XDD

Albo miałem wykupiony mały rejsik statkiem gdzie możesz wejść 2 metry poniżej wody i obserwować z bliska ryby, skały, no ogólnie dół morza. Fajna sprawa nawet dla mnie. Parę rodzin z dziećmi takimi powyżej 7-8 roku życia które widać że były zaciekawione, szukały rozgwiazd i innych meduz. Spoko.
Ale nie. Poza nami byli jeszcze Polacy z małym Piotrusiem który w sumie niezbyt chodził i robił dramy bo chciał cyca a mamie było głupio go karmić przy wszystkich. Piotruś miał oczywiście w dupie, że jest pod wodą, interesował go cyc i żeby pokrzyczec. Oczywiście PIOTRUSIU PATRZ RYBKI na niewiele się zdało xD Już nawet pomijam fakt, że ledwo udało się wózek wnieść na ten statek. No i kłótnie rodziców o to kto ma wziąć naszego Piotrusia xD

Czy ktoś wie jaki jest sens podróżowania i zwiedzania mając przy sobie małe dziecko? Przecież to katorga
#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #bekazpodludzi #antynatalizm
erni13 - Może mi ktoś wytłumaczyć po co bierze się małe dzieci (do np 3lvl) i z nimi ...

źródło: F77EEC70-35E4-4577-8C59-CC3D6D7CF14A

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@erni13: Nie zebym bronil piotrusia ale to nie jego wina ze rybki go malo interesowaly i wolal cyca :P
Trza mu bylo tego cyca dac i tyle.

Powodow moze byc wiele. Nie masz z kim dziecka zostawic, nie chcesz, itp. No ale jak bierzesz na wyjazd to licz sie ze skutkami (ze tego cya mu trza bedzie dac). No ale to jest to co ja caly czas powtarzam - polskie spoleczenstwo
  • Odpowiedz
  • 214
@gorzki99: Ja absolutnie nie winie Piotrusia. To tylko biedne dziecko które przecież nie prosiło się ani na ten świat ani na grecki upał który dawał mu się we znaki. Żeby było jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie tylko nie rozumiem, że jeśli nie ma z kim dziecka zostawić to czemu nie poczekać kilku lat aż trochę podrośnie? Dlaczego (głównie Polacy) biorą naprawdę malutkie dzieci i je właściwie
  • Odpowiedz
Właśnie tylko nie rozumiem, że jeśli nie ma z kim dziecka zostawić to czemu nie poczekać kilku lat aż trochę podrośnie? Dlaczego (głównie Polacy) biorą naprawdę malutkie dzieci i je właściwie męczą. Tych dzieci nie obchodzą góry, skały, monastyry xD


@erni13: No to staralem sie wyjasnic. Moze nie za dobrze mi poszlo wiec ponowie probe :)

A dlaczego masz sie ograniczac bo masz bombla? Bombel czy lezy w lozku, czy jest
  • Odpowiedz
  • 5
@gorzki99: Nie no masz rację. Jeśli ktoś umie to zrobić, niech robi, ale ci ludzie nie zważają nawet na te dzieci. Albo co gorsze, myślą, że pokazują im świat xD

Bo mi nawet nie było szkoda siebie , że słyszałem krzyki, tylko często właśnie tych dzieci które wyglądały na wykończone słońcem. Zwłaszcza te co już same chodziły
  • Odpowiedz
Albo co gorsze, myślą, że pokazują im świat xD


@erni13: No to juz totalna odklejka :)

Ale tu znow podchodzimy do tematu ktory wyjasnilem - p0lacy nie patrza na innych (czasem nawet na swoje dzieci). JA jestem najwazniejszy a reszta sie nie liczy. Jest to bardzo smutne ale jeszcze bardziej prawdziwe. Przypatrz sie.
  • Odpowiedz
@erni13 nie wiem, my np wiedzielismy, ze wycieczki itd to z rana albo po poludniu po drzemce. Bo niewyspane dziecko to masakra. Ogólnie masz rację. Nie wyjeżdżam ze znajomymi na wycieczki, nie chodzę do restauracji, bo ich dzieci nie umieją się zachować.
  • Odpowiedz
@erni13: szczerze mówiąc to rzadko widzę takie sytuacje, oczywiście małe dzieci #!$%@?ą w samolocie, ale trudno mi sobie przypomnieć sytuację w której ktoś te dzieciaki zabierałby na jakieś męczące wycieczki. Ale przypominam sobie sytuacje, gdzie dziecko drze #!$%@?ę, a rodzic je specjalnie ignoruje, albo jest zły na dziecko, więc stara się jeszcze bardziej #!$%@?ć dziecko, tak żeby jeszcze bardziej wyło. Oczywiście Polacy i ich metody wychowawcze xd
  • Odpowiedz
  • 11
@kishibashi: W sumie po raz pierwszy spotkałem się z takim czymś na Korfu i z różową byliśmy zdziwieni co ci ludzie mają w głowach. Nawet zmuszanie 5-8 Latków do #!$%@? randomowo pod górę w upalne dni to już kryminał

W ogóle potem na lotnisku zauważyliśmy, że jak dzieciak jest rozwydrzony, lata jak #!$%@? i drze gębę na całe lotnisko w 8/10 przypadków było to polskie dziecko xD

A jeśli latała za
  • Odpowiedz
@erni13: różne są dzieci, niektóre bliżej tego 8 roku życia są ciekawe wszystkiego i rozpiera je energia, ale w większości przypadków to fakt, że to przesada.

Co do rozwydrzonych polskich dzieci to spokojnie, poziom wyżej są jeszcze arabskie, a szczyt podium w niedościgniony sposób należy do dzieci izraelskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13 jak mnie wkuwają baby które zabierają jakiś podróżny wielki wózek z brajankiem na zakupy na rynku czy w biedronce, gdzie alejki mają 1,5 metra szerokości.

Brajanek już od małego jest uczony, że można stanąć se na środku i mieć wywalone jajca tamując ruch.

Potem taki cymbał kupuje BMW, zatrzymuje się na środku ruchliwej ulicy, włącza awaryjne i ja tylko na 5 minut xD
  • Odpowiedz
@erni13: Generalnie ludziom chodzi o to, żeby nie tracić wakacji mimo posiadania dziecka. Ten wyjazd jest dla nich, a nie dla dziecka, no a dziecko biorą bo nie ma go z kim zostawić.
Dlatego nie mam i nie będę miał dzieci. :)
  • Odpowiedz
@erni13: dziecko do 3 roku życia najwięcej się uczy, to też ten okres jest bardzo ważny dla niego.

Roznica pomiędzy dzieckiem, które zwiedza świat, jest w różnych miejscach i dużo widzi, a dzieckiem, któremu Karyna i Seba stary pijany dadza konsole/tv i #!$%@? jest ogromna.

Oczywiscie, rozroznijmy rodziców, którzy zajmują się na takim wyjeździe swoim dzieckiem, a rodzicami dla których dziecko jest kula u nogi, mają #!$%@? i też mu dają
  • Odpowiedz
Brajanek już od małego jest uczony, że można stanąć se na środku i mieć wywalone jajca tamując ruch


@GrafikaUltraHaDe: ja #!$%@?. A potem płacz że mamy niski przyrost naturalny, bo nagle winna jest kobieta która robi zakupy, a nie sklep wielkopowierzchniowy, w którym jest syf że wózkiem ani koszykiem przejść się nie da.
  • Odpowiedz