Wpis z mikrobloga

654 903 + 302 = 655 205

96x96


A przy okazji udało się nasz wspólny krakowski powiększyć do 110x110.

Jak tam warszawski somsiedzie? Kwadrat zmalau? Urus?


Pobudka 3:30, dojazd na dworzec w nawet przyjemnych 15 stopniach i tyle też na starciu we Włoszczowie. Ostatnie kilka dni dość mocno lało, więc po lasach i polach dużo wody. Tym niemniej na drogach pożarowych było nawet nieźle. Procent gruzów słuszny jak linia naszej partii. Dwa razy chwilę popadało i ogólnie wieczorem wilgotność 100%, gdy puszcza odparowywała. Rower dobrze uwalony, więc myjnia i na dworzec w Suchedniowie wjechałem 2min przed pociągiem. A propos pociągu... Panowie konduktorzy poszli sobie zapalić do kibla... No i włączyli alarm. I nie umieli go wyłączyć. Ale po dłuższej walce w końcu ogarnęli.

Max square: 96x96
Max cluster: 26430
Total tiles: 68619

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #300km #metaxynarowerze
metaxy - 654 903 + 302 = 655 205
 96x96

A przy okazji udało się nasz wspólny krakows...

źródło: aYNAM0vvFMyYDG5AoK7IaiUf-G2zOt2Em2ZplPedqrY-1536x2048

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 9
@jagodowy_krol: tu i tak wrzucam (o ile wrzucam, bo Eurotripa m się nie chciał) tylko te duże, kwadratowe. Śmieci koło domu to już ani tyle mi się nie chce. Jakoś dawniej na tym Wypoku więcej się działo. A tu ani ze starych znajomych już prawie nikogo nie ma, ani też ogólnie Wypok mało interesują już pedalarze. No chyba że coś odwalą, to wtedy są emocje.
  • Odpowiedz
  • 0
@metaxy dobrze że robicie wszystko za Rzeszów, my tylko zbieramy kilka kwadratów i będziemy tak samo duzi korzystając z waszych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
ja tutaj jestem cały czas i śledzę Twoje trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czteroch: gratuluję wytrwałości!

będziemy tak samo duzi korzystając z waszych ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Jnjjj: duże kwadraty kanibalizują małe, więc jak dojdziemy do warszawskiego to zacznie się on zmniejszać.
  • Odpowiedz
@metaxy sam też zbieram kwadraty. Niestety z pewnych powodów nie jeździłem w tym roku i mój kwadrat to tylko 25x25. Tak więc każdy Twój trening na stravie i wpis na wykopie czytam i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu.
  • Odpowiedz