Wpis z mikrobloga

@yagodowa: Ale to ze ktos stawia alkohol nie oznacza, ze ty masz sie #!$%@? jak świnia, kulturalnie wypić i spędzić czas ze swoim znajomym czy Twoj autystyczny umysl to rozumie czy nie? A nawet jeśli zaprasza na piwo to Ty nie musisz pic, oni tego nie sprawdzaja, mozesz przy soku siedzieć, nie musisz chlać. Tu chodzi o integrowanie sie z innymi, spędzanie czasu z ludźmi, relaksowanie sie, a nie siedzenie
  • Odpowiedz
w mojej firmie też tak było w zeszłym roku, że wszystkich zaprosili na spotkanie przed świętami, żarcie i alko w opór i w ogóle ale bawił się prawie tylko zarząd bo solidarnie stwierdziliśmy, że mamy #!$%@? na ludzi którzy cały rok nas zlewają a nagle próbują ukazać człowieczeństwo. Plus jechać 150 km i płacić za hotel jeszcze to też do dupy z takim interesem.


@Voltaire: Czekaj, czekaj. Mieliście imprezę firmową,
  • Odpowiedz
Odezwaly sie piwniczaki i ból dupy o to, że ktos ich zaprasza, a potem te same osoby narzekaja na tagu przegryw i zalesie sie, ze znajomych nie maja. Jak sami z siebie robia odludków XDDD


Następny piwniczak ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem narzekasz na wypoku jak to nie masz znajomych, bo bóldupisz o to, ze ktos cie gdzies zaprasza

( ͡° ͜ʖ ͡°)


No z takim podejściem to ja sie nie dziwie, że ty znajomych nie masz i
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: "Nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której ktoś stawia alkohol i jedzenie, a ktoś inny nie chce brać w tym udziału." Odnoszę się do wpisu OPa, nie do żadnych twoich wypowiedzi, więc zluzuj. Ja nie mam przeciwko spedzania czasu z ludźmi, bo zawsze to miło powspominać i człowiek sie otwiera na innych ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Przecież możesz odmówić, ale zwykle w takich sytuacjach sie nie odmawia, bo to szansa na poznanie kogoś czy po prostu spędzenie wolnego czasu. Człowiek, to istota społeczna, a nie samotnik, potrzebujemy innych dla lepszego samopoczucia czy otwarcia "ryja" ¯\(ツ)/¯ w domu, to sie umiera, a nie siedzi jak stary grzyb. Na wsiacz czy w mieście ludzie chodzą na różne festiwale i co wtedy też organizatorom powiedzą "Nie, bo ja
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: A potem ludzie mają takiego wykopka za dziwaka, który potem tu żali sie, że znajomych nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo coś podobnego jest z kopertami na wesele. Oczywiście jak ktoś zaprasza Cie na wesele i nie będziesz mial prezentu, to Cie para mloda nie wyśle do łagru. Mozesz przyjść bez, jeśli np znają Twoją sytuacje materialną, ale jak już sie daje tą kopetre
  • Odpowiedz
@yagodowa: Ale OP ma racje. Typ ze SS to jakiś dziwak jak wykopki. Nikt w kamieniołomach dzisiaj nie robi, że sily nie mma. Kazdy by sie cieszyl z tego ze ktos ich zaprasza. Tu nie chodzi o zachlanie pały, a spędzenie wspólnie wolnego czasu, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: nie czaisz że integracja to taka robota tylko za darmo, bo wszystko to robisz żeby lepiej pracować, ale poza godzinami pracy. Wcale się nie dziwie ze ktoś nie chce. Praca jest od zarabiania. Jak chcą to niech robią integracje w piątek o 14
  • Odpowiedz