Wpis z mikrobloga

@jacekkowalski9122 @EleganckiSkrzat panowie dyskusja z @Zielonykwiryta jest jak kopanie się z koniem.

Myślę że on należy do tych ludzi, z powodu których niektórzy nie chodzą na imprezy firmowe/integracyjne - mają dość jego pierbolenia :D no chyba że jego skille społeczne, o których tyle tutaj się rozpisuje, są na tyle niskie, że imprezy integracyjne to jedyne miejsce i szansa gdzie może zapoznać się z innymi ludźmi.
@metaldehyd: A ja przyznam za bardzo sie wczułem próbując tym autystom wyperspadować czym jest życie społeczne, a najbardziej te dwa wykopki: @programista15cm @EleganckiSkrzat nie wiedzą czym jest zycie społeczne, sraja sie o to; że OP chcial swojego ziomka wyciągnąć do ludzi, ale ich autystyczny umysl nie jest w stanie pojąc, ze na tym polega życie spoleczne, a nie życie samymi konkretami i starymi rzeczami, bo przy nowych sie gubie przez autyzm
@dizzydom: Ludzie nie narzekaja na moje towarzystwo miras, nie martw sie o mnie
( ͡° ͜ʖ ͡°) sugeruje zacząć sie martwic o siebie
( ) bo moje komentarze są właśnie wytłumaczeniem wam na czym polega życie społeczne
@EleganckiSkrzat: Dlaczego do krakowa jak ty po paryżu sie z mityczną babą bujasz? XDD podróżniku od siedmiy boleści, który w dupie byl gówno widział. Na głupia impreze firmowa nie chce isc a po paryzach chce latać z mityczna baba XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!
Jesteś emerytem, bo piszesz poprawnie i starasz sie poprawiać innych by nie robili byków, niesamowite są wykopki. W ogóle popatrz jak sie wykopowi autyści zesrali o to, że OP chce typa do ludzi wyciągnąć XDDD


@Zielonykwiryta: nie, dlatego, że zachowuje się jak intelektualny superior, i że na wyzywaniu ludzi od nieuków i wklejaniu im bralczyka polega jego wykopowa kariera xD swoją drogą ty to dopiero piszesz niechlujnie, mieszasz polskie znaki z
@EleganckiSkrzat: To sie zdecyduj czy bujasz sie po krakowie czy paryżu. Ty wiesz w ogóle gdzie te miasta leżą? XD czy twoja wiedza geograficzna jest na takim samym poziomie co znajomość życia społecznego? (Czyt zerowa)? XDD obrażaj mnie dalej, typowe dla autystów
@wygryw50k: Przecież ty tez sie wczułes w ta dyskusje zielonka i sam jestes wykopkiem, bo masz tu konto. Nie czuj sie lepszy od innych XD i sam robisz takie same błędy stylistyczne co ja, poza tym usun konto zielonka, bo na bank jestes czyimś multi ( )
@Zielonykwiryta: rozumiem, prawda boli xD nie no, tak #!$%@? jak ty to jednak nie piszę, i wolę mieć swieże konto niż mieć bordo i 3k akcji po 2 miesiącach, jak już komuś usunięcie konta wyjdzie na plus to tobie xD