Wpis z mikrobloga

@Zielonykwiryta: Powtarzasz się typie.
Czy do twojej małej głowy nie może dotrzeć, że gdzieś mam tą "integracje" z ludźmi ?
Zresztą o czym miałbym rozmawiać z tymi prostakami, oni jedynie potrafią gadać (picie, imprezy, seks , praca) i tak w kółko, żadnej merytoryki.
A nawet jeśli miałbym "pognić" sobie na kanapie to CO Z TEGO ?
I tak dla twojej wiadomości, nie, nie żalę się na jakiś przegrwywach czy innych tego typu tagach.
Mam po prostu gdzieś co się dzieje i co się z nimi stanie, nie interesują mnie ich problemy i nie zamierzam z nimi rozmawiać
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Nie mierze innych swoją miara i nie używaj sformułowań, których znaczenia nie rozumiesz ;) nie rozumiesz na czym polega życie społeczne, nie masz pojęcia o związkach damsko-męskich i nie rozumiesz psychiki kobiet, tyle mi wystarczy by stwierdzić, że jeszcze masz mleko pod nosem i skaczesz tu bez zdania racji. Dorośniesz, to zrozumiesz pewne sprawy i nie traktuj kobiet jako worek na sperme taka rada ;) bo kobiety, to nie
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta
Widać, że bordo i pewnie łeb zryty od wykopu XDD Co Ty w ogóle #!$%@? typie XD Ale tylko to Ci zostało i Twoja produkcja, to jak rozumiem wykop to Twoje pierwsze życie. A karawana jedzie dalej tik tak
  • Odpowiedz
@Delta1985: Oho mamy tu merytorycznego filozofa
( ͡° ͜ʖ ͡°) są i takie elementy wśród lokalnych spod sklepu, bo wykopek delta1985 tylko o fizyce kwantowej dyskutuje, nie potrafi w żarty, bo ma autyzm i nie łapie ironii xD
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: tak #!$%@?, bo zawsze i wszędzie #!$%@?ą alkohol i nie potrafią inaczej spędzić czasu. Może byś się spytał w jakiej formie byłby chętny na integrację? Zachowujesz się jak jakiś #!$%@? faszysta.
  • Odpowiedz
@programista15cm
Typ to jakiś frustrat. Nie rozumie, że w pewnym wieku mało jest już tego czasu jednak i niektórzy ludzie wolą ten wolny czas spędzić z przyjaciółmi, rodziną, niż z ludźmi z pracy, których widzisz/bądź nie widzisz w tygodniu.
  • Odpowiedz