Wpis z mikrobloga

@Zielonykwiryta

@EleganckiSkrzat: No tak typie po robocie w kamieniołomie od świtu do zmierzchu to faktycznie już nie ma czasu NA ZNAJOMYCH. Zrozum gościu, że rodzina magicznie nie wyklucza z twojego życia znajomych


Znajomych. Których mam i wolę raczej z nimi spędzać czas, niż zapoznawać nowych ;) U mnie w życiu przewinęło już się tyle ludzi, że bardziej po prostu szanuję sobie tych, którzy zostaną do starości.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Jak ty chłopie nie wiesz na czym polega życie spoleczne, a sie urwysynie bierzesz za randkowanie? Weź bo jak sie zaraz w urwie i trzepne ci w tego programiste 15cm to sie zrobi z ciebie programista 1cm, bo zaczynasz mnie już denerwowac jak reszta autystów stad ktorzy nie rozumieją na czym polega życie społeczne. Żarty żartami, ale to już sie nie robi śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: ciesze sie, ze nie wiem, bo gdybym wiedzial tyle co ty to ciagle by mnie ograniczlay jakie bzdury, ktorymi ktos Ci sie wysral do glowy. Wrzuce Ci za kilka dni fotki z lodek z imprezy na 4 katamaranach stojacych burta w burte, zebys mial pewnosc jak bardzo nie iwem na czym zycie polega

A Ty mozesz wtedy jechac zwalic konia moim kolegom na wyjezdzie firmowym gdzies w polsce
  • Odpowiedz
@programista15cm: XDD dlaczego za pare dni a nie teraz? Aha, bo musisz te zdjecia znalezc w google ( ͡° ͡°) takich to nie musisz mi wysyłac, a zycie nie polega na patologicznych imprezach i nie myl pato imprez z życiem spoĺecznym, bo to sa zupelnie innr sprawy. Koncze ten wątek, bo mam juz dosc tłumaczenia autystom na czym polega życie społeczne. Gnijcie sobie dalej w tej
  • Odpowiedz
Jesteś emerytem, bo piszesz poprawnie i starasz sie poprawiać innych by nie robili byków, niesamowite są wykopki. W ogóle popatrz jak sie wykopowi autyści zesrali o to, że OP chce typa do ludzi wyciągnąć XDDD


@Zielonykwiryta:

błędami, w sensie brak przecinków doprowadza starego dziada do szewskiej pasji, do tego stopnia, że dedykuje temu 90% swoich wszystkich komentarzy na wykopie xD oszczędź już sobie wstydu i się nie kompromituj, nie mam wątpliwości, że taki nieuk jak ja zjada cię wykształceniem, wypłatą i ilorazem
StaryWedrowiec - >Jesteś emerytem, bo piszesz poprawnie i starasz sie poprawiać innyc...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: chyba żartujesz jeśli myślisz, że przeczytam ten wysryw xD poważny i inteligentny człowiek nie spędza swojego wolnego czasu na poszukiwaniu brakujących przecinków na wykopie, a już na pewno nie marnuje go na takie wywody, idź karmić gołębie frustracie
  • Odpowiedz
chyba żartujesz jeśli myślisz, że przeczytam ten wysryw xD poważny i inteligentny człowiek nie spędza swojego wolnego czasu na poszukiwaniu brakujących przecinków na wykopie, a już na pewno nie marnuje go na takie wywody, idź karmić gołębie frustracie


@wygryw50k: Nie no, brawo. I ty śmiesz twierdzić, że jesteś inteligentniejszy ode mnie? Bo po co poznać argumenty drugiej strony w dyskusji. O lol.
StaryWedrowiec - >chyba żartujesz jeśli myślisz, że przeczytam ten wysryw xD poważny ...

źródło: smutna_prawda

Pobierz
  • Odpowiedz