Wpis z mikrobloga

Ty mnie teraz obrazileś?


@Zielonykwiryta: Tekst kierowałem do drugiej, wołanej osoby, ale jego część kierowana jest również do ciebie.

Nie było moim zamiarem kogokolwiek obrażać, bo tylko stwierdzam fakty i nazywam je po imieniu. Jeśli w tym, co napisałem wcześniej, nie widzisz swoich cech, to nie masz się czym przejmować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EleganckiSkrzat: Taka rada, nie cwaniakuj w necie, bo nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Ja jestem do bólu cierpliwy, ale jak ktos mi zahdzie za skóre, to potrafie człowieka znaleźć, a wtedy ta twoja mityczna kobieta bedzie cie wyznaczonym miejscu odwiedzać w grafitowym kuferku
@Zielonykwiryta
Jak pisałem, lecę do Paryża i aktualnie mam odprawę. Ale jak chcesz to oczywiście możemy się umówić od środy na naszą lekcje socjalizacji. Twoja rada działa również w drugą stronę pamiętaj ;)

PS:
Znajdź może najpierw dobrą pracę i wykształcenie, żebyś nie musiał pracować poniżej minimalnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@EleganckiSkrzat: Nie podlizuj sie. Niczego tak nie cierpie jak włażenie w dupe. Ty jesteś skrzywdzony przez los i nie znasz wartości pieniadza dlatego bawia cie stawki i kolejna rzecz, która nie powinna cie bawić i przestać mi profil czytac, jak chcesz dyskutowac, to skup sie na tym co pisze, a nie robisz wycieczki osobiste, a pisze o tym, że nie rozumiesz czym jest życie społeczne, bo jesteś autystyczną osobą i nie
@Zielonykwiryta usunąłem stare konto, które miałem 12 lat tylko dlatego, że zebrało się tam trochę historii i informacji, a w internecie nikt nie jest anonimowy. dalej czekam na swojego pierwszego bana lub bordo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@duszan_z_kapitana_dupy: WOW, alko i żarcie za free? srsly? no kurde chłopie weź znajdź sobie hobby to nie będziesz się dziwił, że ktoś woli spędzić czas inaczej niż przy żarciu i wódzie z ludźmi z jakieś gówno pracy tylko np z rodziną albo na rybach