Wpis z mikrobloga

1110/1111 #1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Zaproszenie - The Invitation

Facet i jego nowa dziewczyna zostają zaproszeni na kolację ze starymi przyjaciółmi w domu jego byłej i nowego chłopa. Choć wieczór wydaje się spokojny, pojawiają się podejrzenia, że gospodarz coś knuje...
Od razu powiem, że trzeba się przemęczyć przez początek i środek filmu aby na końcu posmakować czegoś ciekawego. A film powinien się nazywać “Red Lamp” (of wine, outside, in head)... kto widział, zrozumie :)

Reżyseria: Karyn Kusama
Horror, Thriller, Suspens
IMDb: 6.6/10
https://www.imdb.com/title/tt2400463/
https://upflix.pl/film/zobacz/the-invitation-2015

P.S. No i koniec wakacji... a za chwilę też i 1111 numerek.

Żegnam was, już wiem
Nie przedstawię więcej filmów Wam
Idę sam, właśnie tam gdzie czekają mnie
Tam filmowców kilku znam od lat
Dla nich zawsze piszę dla nich gram
Jeszcze raz żegnam was... ;)
WLADCA_MALP - 1110/1111 #1000filmow ---- INDEX 123  A  B  C  D  E  F  G  H ...

źródło: invit

Pobierz
 • 17
 • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Trochę narobiło się tych filmów, gdzie grupa znajomych spotyka się na kolacji, akcja nie wychodzi w zasadzie na większy plan i przez to wszystkie te filmy mi się mieszają ;)
 • Odpowiedz
 • 1
@cooles: nie liczyłem, ale pewnie lista autorów była by top 100, książek top 200, top 100 komiksów, seriale bym pewnie podzielił na "do LOST" i "po LOST"... po 100 czyli top200, gier z top 300.... Myślę, że tysiączek w filmach wydawało się dużo ale tu miałem prawie gotową listę, ale w innych dziedzinach taka liczba może być nieosiągalna. A może zacznę 3-4 listy równocześnie i codziennie post na inny temat :)
 • Odpowiedz
 • 0
@TeoriaSpiskowa: @TeoriaSpiskowa wrzuciłbym tylko przeczytane, jak mam czas (święta/urlopy) to w tygodniu jeden tytuł kończę, jak nie mam czasu zupełnie to miesiąc-dwa czytam w kiblu. Natomiast czytam nie-lektury od 6 roku życia, trochę się tego uzbierało. Ojciec kupował swego czasu po 5-8 książek tygodniowo, wujek na taxi tylko przyjeżdżał wymieniać :)
 • Odpowiedz
 • 1
@TeoriaSpiskowa: aktualnie tym: https://colorised.pl/w-domu-jak-w-kinie/
Czyli wykończenie wnętrz (szkolenia i sprzedaż materiałów), ale pracowałem lata w IT (wyuczony zawód), FMCG, automotive i HR. Jakoś tak mam w życiu, że się interesuje wieloma rzeczami, dochodzę w czymś do zadowalającego poziomu i znajduję sobie nową dziedzinę... Był kiedyś taki serial Kameleon - imponował mi główny bohater potrafiący się zaadoptować do każdej pracy.
 • Odpowiedz
Extra inicjatywa z listą filmów, znalazłem masę, których wcześniej nie widziałem. Świetna robota dzięki. Faktycznie pomysł z książkami zacny. Czekany aż się znudzisz :) pozdro
 • Odpowiedz