Wpis z mikrobloga

#przegryw #warszawa #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #samotnosc #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #mokebe

To prawda, w Warszawie dużo widzę par: ona biała, on czarny. Pary: on biały, ona czarna to rzadkość. Zresztą w ogóle murzynek w Warszawie nie widzę dużo, jest ich dużo mniej od murzynów.

Wszedłem na komentarz pod postem informującym o reportażu na temat Polki, która wyszła za Masaja. Widać duży entuzjazm wśród kobiet. Trafił się też taki komentarz, który wrzucam w postaci screena.

O ile wybór partnera to osobista sprawa i ciężko mieć do kogoś pretensję, że ma takie, a nie inne preferencje, o tyle wartościowanie jednej rasy (czarnej) i określanie jako lepszej, w stosunku do białych Polaków to chamski rasizm. Oczywiście kobiety tego nie widzą. Moim zdaniem białe kobiety są często rasistkami w stosunku do białych mężczyzn.

Tu jest link do tego posta na fejsie, możecie sami poczytać komentarze:

https://www.facebook.com/telewizja.starachowice/posts/pfbid07rJPF4MzBnEvAxiSzr3owWkt2JRsDWV2bemb5jwhw1StD59QwmaorsZtgJvRCfm9l
Kopytnik_1 - #przegryw #warszawa #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #samotnosc #pieklom...

źródło: Masaj

Pobierz
  • 40
@Kopytnik_1: @artur-hemingway ja tylko chciałbym zwrócić uwagę, że murzyn w Warszawie to nei to samo co murzyn w Londynie. Ba! Afrykańczyk to ma mniej wspólnego z potomkiem imigrantów z Jamajki w 3 pokoleniu niż ma Polak z Brytyjczykiem.

W USA to w ogóle jest jeszcze inna historia.

Za to w Warszawie jeżeli będziesz miał legalnie mieszkającego młodego czarnego to całkiem możliwe, że zna języki, jest w top wykształcenia ze swojego kraju
Dziewczyna bez zdjęcia, co może być leszkiem trollem lat 33 mieszkającym z Haliną mamą, w dyskusji jest taka wiarygodna jak Najman o geopolityce w programie Rachonia coś tam pierdzący z gęby. Pewnie jeśli zaradna Kasia z dużym instynktem przetrwania może umówić się z jakimś kolegą Jordana z korpo mającym 30k PLN na koncie co miesiąc, nowe Audi i atletyczną budową ciała, a gościem co wygląda jak nieślubny syn Konona, robi w Żabce,
@Kopytnik_1: Dzisiaj jechałem sobie do pracy i na końcu autobusu, niczym jakieś szkolne łobuzy, siedziało kilku murzynów, którzy gadali po angielsku przez telefon na głośnomówiącym swoimi grubiańskimi, charakterystycznymi głosami z akcentem, i sorry, ale brzmiało to okropnie i czuło się od nich nieprzyjemną aurę i brak kultury. Nie mogłem się odgonić od myśli, czy nagle nie uwidzi się im, żeby kogoś okraść albo pobić. Od czarnych naprawdę bije agresja na kilometr,
A to możliwe, generalnie kiedyś mnie rozwaliło jak arab taksówkarz który mieszka w stolicy od lat 90 zaczął narzekać na słoików, ale jest w tym wiele prawdy. Warszawa jest wypełniona wieśniakami którzy przyjechali z jakieś wsi na podlasiu i się lansują jacy to oni nie są. Od wciągania koksu w restauracjach po właśnie ultralewackie populistyczne zachowania. Jak promują na jakimś onecie czy polce.pl mieszane związki to i może julki lansują się na
@Kopytnik_1:

Przecież to się, w głowie nie mieści, ale dekady tłoczenia do głów, bełkotu przyśpiewującego, o tym, jak to wszystko, co nie jest polskie, jawi się jako lepsze, owocuje teraz.

Ale nawet z Murzynami?
Przecież mężczyźni, z krajów: arabskich, azjatyckich i afrykańskich, na całym świecie nie są pożądani, w ogóle.
Ja, gdy takiego widzę, na ulicy, to od razu się odsuwam/przechodzę na drugą stronę.

Porównanie Polaków do tego typu pigmentododatnich barbarzyńców,
Gdy im te tępe lica obtuczą, wtedy się może opamiętają, durne dziewoje.


@accalaurentia: wtedy powiedzą, że obcy mężczyźni są agresywni przez rasizm i ksenofobię Polaków wstreciuchów, których nawet nie widzieli.