Wpis z mikrobloga

Czy zupki chińskie Buldak 2 x spicy to jest jakiś wyznacznik ostrości czy raczej wyzwanie dla lamusów? Wczoraj opitoliłem taką i spodziewałem się po filmikach na yt, że mi #!$%@? przełyk, ale nie było tak źle i 1,5l wody wystarczyło. Dzisiaj trochę kręci w brzuchu więc może będzie piekło drugi raz xD

Mam jeszcze 5 innych smaków w tym 3 x spicy i będę se testował dalej.

Teraz czytam, że 2 x spicy ma 10 000 SHU, a widziałem jak ludzie jedzą rzeczy po parę milionów. To czemu te zupki mają taką renomę ostrości?

#ostrezarcie #dieta #gotujzwykopem
KiedysMialemFejm - Czy zupki chińskie Buldak 2 x spicy to jest jakiś wyznacznik ostro...

źródło: pol_pl_Zupa-blyskawiczna-z-kurczkiem-SAMYANG-BULDAK-140g-3440_3

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: no jest dość ostra, trzeba przyznać, ja kompletnie nie jestem w temacie ostrości, jadam jalapeno ze słoika, tabasco i sriracha - nie robi to na mnie wrażenia, a zupkę zjadłem bez większego problemu, na początku jak była gorąca to rzeczywiście, zatykało, ale jak ostygła to zjadłem wszystko w kilka sekund, paliło drugi raz ale bez większego dyskomfortu
raz na jakimś grillu miałem okazję spróbować od kogoś jakiegoś ostrego sosu,
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: ogólnie z tym Shu na buldaku to jest coś nie tak bo 10 000 to odpowiada takiej mocniejszej jalapeno. Ja po 2x spicy miałem mrowienie mordy i się spociłem. Ale mi już te ta ostrość nie podchodzi bo jest dużo koncentratu przez co jest gorzki smak od kapsaicyny.
  • Odpowiedz