Wpis z mikrobloga

@z003dasz: niczym, to są te same buty które sa wcześniej dostępne w normalnym sklepie, a w zasadzie końcówki wyprodukowanych partii. Trafiają do outletu by się wyprzedać i zrobić miejsce nowym partiom. Kupowałem pare razy w tym outlecie zawsze dostawałem nówki sztuki.
  • Odpowiedz
@enron: Zawsze można wziąć i masz 100 dni na zwrot. Ja na nie polowałem prawie rok na nie aż w końcu za model męski i damski się zrównała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Ja bez karty kredytowej i paypala. Blik i paczkomaty mnie rozleniwiły, no i okazja przelatuje koło nosa. Może jeszcze będzie fajna okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blazko: Organoleptycznie to TR - mają bieżnik pod bieganie w terenie, LE - wysoki zapiętek, waga? (3g lżejsze niż zwykłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)), LITE-SHOW - "co nie dobiegnę to dowyglądam" ()
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Dobra, spróbowałem opłacić paypalem, ale ile się nawpisywałem kodów z smsów to moje. W dodatku ciągle jakieś błędy. W końcu się udało. Teraz czekać i żeby nie był za mały rozmiar, bo nienawidzę kupować online (°°
abc3 - @PurpleHaze: Dobra, spróbowałem opłacić paypalem, ale ile się nawpisywałem kod...

źródło: hujnia

Pobierz
  • Odpowiedz
@enron: mi się w nich biega świetnie, chociaż po 500 km mam wrażenie że straciły trochę dynamiki, ale nadal są przyjemnie miękkie, także generalnie polecam.
  • Odpowiedz