Wpis z mikrobloga

Kojarzycie serial 40-latek? Aktor grający tę rolę faktycznie miał wtedy 40-lat. Siwe włosy, zmarszczki, wąs... Ok, wśród dzisiejszych 40latków też pojawiają się siwe włosy, ale nikt tak staro jak ten facet nie wygląda. W dzisiejszych czasach każdy dawałby mu 60-tkę z taką aparycją. Co więcej, ogladając seriale z tamtych lat to co 2 człowiek wygląda na 20 lat więcej porównując to do naszych czasów.
Maly_Jasio - Kojarzycie serial 40-latek? Aktor grający tę rolę faktycznie miał wtedy ...

źródło: 40latek

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maly_Jasio: tak na prawde to nawet ja nie zauwazyłem, że siwieje tylko córka mi powiedziała. Jak widzisz siebie codziennie w lustrze to nie widać tak wielkich zmian co dzień. Nawet żona nie zauważyła. Córka nie mieszka juz z nami i widziała mnie po dłuższej przerwie i zauważyła od razu. Porównałem potem zdjęcia sprzed roku i faktycznie robie sie siwy
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio Było to już poruszane na Reddicie. Ogólnie dziś mniej osób pali, mniej siedzi na słońcu, mamy też sociale które lansują kult młodości. To wszystko wpływa na to jak ludzie się starzeją i jak do tego podchodzą.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: (przypuszczenia) ludzie kiedyś bardzo wcześnie zaczynali typowe tyranie w kręgu obowiązków pt. dzieci- obowiązki domowe- praca.
Wydaje mi się też, że nieco mniej dbali o siebie w takim sensie jak my dzisiaj, była mniejsza świadomość różnych rzeczy.
Rozrywki- więcej szlugów, więcej wódki.
Poważniej się też ubierali i zachowywali- taka kulturowa tendencja.
  • Odpowiedz
@200Amra: Swoją drogą nie znam tego typa i pierwszy raz go widzę, ale zaskoczył mnie kiedy powiedział w pewnym momencie, że on sam ma obecnie 36 lat. Dałbym mu z 10 więcej.


@niecodziennyszczon: Hehe faktycznie. Też myślałem że ma 40+ lat.
  • Odpowiedz
@200Amra: Broda, postarza, zwłaszcza jeśli jest siwawa. Po ogoleniu się na gładko goście z taką papą wyglądają od razu dużo młodziej. Kłopot w tym, że są jednocześnie łysi co powoduje, że twarz staje się nijaka, więc broda dodaje tu jakiegoś przynajmniej jakiegoś wyrazu. I tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: w tym roku skończyłem 30 lat lat, od jakiegoś czasu zaczynają mi się pojawiać siwe włosy ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż tyle dobrego, że mam gęste, a nie zakolak xD Takie geny, mój dziadek w wieku 60 lat miał wszystkie włosy siwe, ale zajebiście gęste, mój ojciec też zaczął siwieć bardzo wcześnie.
  • Odpowiedz
@Skoorwol ja mam 37 i też już pełno siwych. chyba geny takie. ogólnie nie pije dużo, nie palę, praca przed pc, sport 3 x w tyg. więc raczej geny. chyba żeby od narkozy (4x) tak gdzieś słyszałem że się siwieje:(
  • Odpowiedz