Wpis z mikrobloga

#rower macie taką blokadę przed rowerami elektrycznymi że "duma mi nie pozwala by mnie coś wspomagalo" i w życiu takiego nie kupicie bo to sprzeczne z własnymi wartościami itp?
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicardoMilosTribute Każdy jeździ na czym chce. Mimo, że sam nie chcę elektryka (bo wychodzę z założenia, że im więcej rzeczy w rowerze, tym więcej może się popsuć) to doceniam ludzi, którzy się na nie przesiadają. Każdy rower na ścieżce (nieważne jaki) to jeden samochód mniej na drodze. I tego się trzymajmy.

  • Odpowiedz
@RicardoMilosTribute: Mieszkam w Wawie, jazda elektrykiem po mazowieckiej płaskopolsce to żadna frajda. Może gdybym jeździł po jakichś górskich singlach z dużą ilością gruzowatych podjazdów - to by była frajda. No ale każdy lubi cos innego, są np. ludzie którzy jeżdżą motocyklami enduro po leśnych drogach po których moja 6 letnia córka na dziecinnym rowerze też daje radę :)
  • Odpowiedz
@RicardoMilosTribute: Nie ogladałeś Robocopa i Terminatora ani Obcego 2 stąd niezrozumienie do wspomagania i cyberrozwiązań. ;)

Elektryk ma duży sens w górach i dla ludzi w zaawansowanym wieku którzy chcą utrzymać swoje hobby i formę.

Jak Ci kolana zaczną wysiadać to zrozumiesz;)
  • Odpowiedz
@RicardoMilosTribute:
Ebiki super do praco-domów: jedzie się szybciej ,można zrobić trening ale można też jechać na silniku i się nie spocić.

Ale do jazdy rekreacyjnej to całkiem bez sensu: zero satysfakcji z pokonania podjazdów i z uwagi na większą wagę prowadzą się mułowato.
  • Odpowiedz
macie taką blokadę przed rowerami elektrycznymi że "duma mi nie pozwala by mnie coś wspomagalo" i w życiu takiego nie kupicie bo to sprzeczne z własnymi wartościami itp?


@RicardoMilosTribute: bardziej mam coś w stylu, nie jestem upośledzonym, sojowym homoseksualistą abym jeździł na czymś takim
  • Odpowiedz
@RicardoMilosTribute: Dla mnie rower to przede wszystkim okazja żeby się zmęczyć i dać trochę wysiłku dla organizmu, także elektryk mijałby się z celem. Ale pewnie dobre to dla seniorów, ludzi po urazach czy osób które dojeżdżają do pracy w garniaku i nie chcą się spocić.
  • Odpowiedz
@RicardoMilosTribute: mi się podobają, ale za każdym razem dochodzę do argumentu, że więcej pracy własnych mięśni to więcej zdrowia, więc lepiej nie. Natomiast gdybym miał odpowiednie do tego potrzeby to bez problemu - np. gdybym miał na co dzień i tak wystarczającą dawkę ruchu z innych źródeł albo gdyby dystans był naprawdę długi (np. gdy ktoś pracuje na rowerze).
  • Odpowiedz