Wpis z mikrobloga

@miss-durniu: Jakie nieczytelne numery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy pojazd o numerze rejestracyjnym WE888TC posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 30/08/2023?

Treść odpowiedzi:

Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym WE888TC posiadał w danym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:

Polisa: 909010182318

Dla pojazdu: VOLVO V40 12-16


A ślesz tutaj: stopagresjidrogowej@ksp.policja.gov.pl

https://ksp.policja.gov.pl/pl/dzialania/aktualnosci/55758,Stop-agresji-drogowej.html
Przesłany film powinien być w formacie MPEG4, AVI. Maksymalna wielkość pliku 25 MB.

podpowiecie jakim darmowym narzędziem online spełnię wymóg bez znaczącej utraty jakości? Wyjściowo plik miał 250mb, a po obróbce jakimś pierwszym z googla narzędziem zbiłem do 30mb
@miss-durniu ale cóż procedury policyjne są jakie są i na przesychania wzywają. Sam raz miałem jako świadek i akruat pech bo kamera nic nie złapała. Więc straciłem tylko czas a kamer z krzyżowań policja nie weźmie monitoringu bo im trzeba przynieść wszystko jak na dłoni
po co świadek w tak oczywistym przypadku, kiedy na nagraniu wszystko widać?


@miss-durniu: po to żeby policjant nie musiał zakończyć sprawy umorzeniem po tym jak sfilmowany kierowca powie że to nie prawda że przejechał na czerwonym świetle.

A jak jest świadek, to już policjant czy później sąd może uwierzyć świadkowi.
Kobiety? Będzie knuć za plecami, strzelać fochy, ewidentnie będzie widać po zachowaniu że coś jej przeszkadza, twój błąd napompuje x10 tylko w imię swoich chorych jazd bo tak naprawdę gówno się stało.

Facet prędzej przynajmniej wygranie ci w twarz i jest możliwość konfrontacji faktów i poglądów z obu stron, dojście do czegoś rozmową. Z babami można dojść do szaleństwa


@miss-durniu: Jak zgłaszałem taką sytuacje wrzuciłem na google drive i w mailu
@kptDoopa: Czyli coś dostał. Jeden wykombinuje a drugi nie. Trzeba to zgłaszać to bo jest ten rak na drogach, a uwaga większości miernot drogowych skupia się na przekraczaniu limitów prędkości i fotoradarach. Przez policja skupia się na bezsensownych czynnościach
@cwlmod: A nie no wiadomo przegięcia pały tego typu jak najbardziej z przyjemnością trzeba. Tylko szkoda, że nie wystarczy samo nagranie, a nie żeby jeszcze składać bezsensowne zeznania typu: kto ze mną wtedy jechał (serio xD).
@miss-durniu: też kiedyś zgłosiłem i musiałem iść zeznawać na komendę opisując to, co było widać na filmie. Na tym filmie, co to musiałem im przynieść na płycie bo jak wysłałem im link do Google Drive to nie potrafili otworzyć xD ogólnie to zgłaszałbym takich dzbanów w ilości co najmniej jednego na tydzień, gdyby to była kwestia wysłania samego filmu. Jak muszę jechać na drugi koniec miasta i tracić na to godzinę
@miss-durniu ja raz wysyłałem, bo babka mijała auta stojące w korku i wyjechała na przejście dla pieszych w ogóle nie patrząc czy ktoś idzie i jakiemuś dziadkowi prawie po palcach przejechała. Najpierw dostałem powiadomienie, że przekazują to do odpowiedniej komendy, a za jakieś dwa miesiące, że ukarali ją z któregoś tam artykułu i tyle. Nigdzie nie musiałem jeździć, zeznawać, po prostu ją ukarali na podstawie nagrania i tyle.