Wpis z mikrobloga

@Tasde Jak miałem ten problem to metodą prób i błędów szukałem rozwiązania. Całkiem nieźle się sprawdziło porządne wygrabienie by wyrwać wszystko co padłe z ziemii, niskie skoszenie i zasianie innych nasion niż zwykle.
@bojackHorsemanPatataj: jak ktoś nie chce dzieci to gdy druga osoba na początku znajomości zaczyna nawijać o dzieciach to wychodzi na to że chce się tylko pokazać jaki to on będzie dobrym kandydatem na męża i ojca a to myślenie sprzed 30 lat że takie teksty imponują kobietom bo nie każda marzy o dzieciach i szuka faceta pod kątem bycia ojcem tylko szuka partnera dla siebie xD a potem może ewentualnie myśleć
@NiebieskiMiszmasz: o jeden dzień już jest za dużo a co dopiero przez minimum 3 lata a jak stwierdzisz że po roku masz dość i nie chcesz już wycierać mu doopy i czekać aż sam założy buty tylko musisz dalej je wiązać to i tak nie możesz go oddać do okna życia. Ten jamochłon przez tyle czasu nadal nie umie ani trafić do gęby łyżka ani zawiązać butów, sikać do kibla i
@AlienFromWenus: masz bardzo chaotyczny styl pisania dzieciaku. Przede wszystkim dorośli ludzie ze sobą rozmawiają o wszystkim. Jeżeli na którymkolwiek etapie znajomości pojawia się temat dzieci, a druga strona ich nie chce to znaczy, że w tej materii się nie zgadzają i powinni się rozejść.
Inna sprawa, że taka rozmowa inaczej może wyglądać po 3 miesiącach, a inaczej po 3 latach razem (dlatego wyżej wspominałem, że takie rozmowy są dobre w zaawansowanym
@bojackHorsemanPatataj: no ale nie na pierwszym spotkaniu, chociaż ja z niebieskim rozmawiałam o tym na pierwszym spotkaniu i oboje uznaliśmy że dzieci nie chcemy. Natomiast jak laska ma 23 lata i chciałaby jeszcze trochę pożyć, odłożyć pieniądze bo w końcu pracuje na swoje potrzeby to jak facet jej mówi że będą mieli dzieci, co nie jest powiedziane że nie będzie prawdą, to już jakby wywiera na niej presję, jak jakiś wyrok,
@OktawianAugust 2023 rok, a są nadal ludzie którzy myślą, że ktoś się przejmuje zdaniem innych. Skończ już to #!$%@? o tym, że ktoś uległ presji, większość ma w dupie zdanie innych i robi co chce.
spokojnie dzieciaku, też kiedyś dorośniesz :) Acz patrząc na twoją twórczość istnieje dużo ryzyko, że będziesz klepał niemca po hełmie do usranej śmierci


@bojackHorsemanPatataj: a tobie dopiero intermet podłączyli? Nikt już takimi bucowatymi tekstami nie rzuca, brzmisz jak zakompleksowany boomerski dziad