Wpis z mikrobloga

Mając kredyt, jak stracisz pracę to jesteś w czarnej dupie bo wyjechać i coś zmienić jest ciężko. Dlatego rząd tak ciśnie by zakredytować młodych bo wtedy oni będą żreć gruz byleby ciułać w opresyjnym państwie w byle januszexie byleby na rate starczyło.


@mookie: Moja ciotka kupiła na górce w 2006 roku no powiedzmy że na tamte czasy wille pod dużym miastem wojewódzkim. Firma dobrze prosperowała, wszystko było fajnie. Potem firma padła
@LajfIsBjutiful gdy nadchodzs gorsze czasy i ludzie tracą prace, to mieszkania nie jest łatwo sprzedać. Innymi słowy, gdy jest dobrze to jest dobrze, jak jest źle to jest się w czarnej dupie.
Innymi słowy, gdy jest dobrze to jest dobrze, jak jest źle to jest się w czarnej dupie.


@mookie: To nie jest prawdą tylko to są założenia ludzi zakredytowanych głupio po same bile. Moja rata kredytu wynosi aktualnie 700 zł/msc a do tego jest malejąca - a jeszcze maleje szybciej niż zakłada harmonogram kredytu bo regularnie kredyt nadpłacam. Już teraz jestem w dużo lepszej sytuacji niż gdybym chciała wynająć mieszkanie, bo wynajem