Aktywne Wpisy

Lewusx +44
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
Czoso +221
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz




Eh, nie mogę się zebrać do roboty i tkwię w prokrastynacji jeżeli chodzi o pracę... #it here, w tym roku zmieniłem firmę i jestem w nowym projekcie od 6 miesięcy, powinienem nadgonić trochę braków w wiedzy, dają mi wolną rękę i nikt mnie nie rozlicza ale ja nie mogę się zebrać, dzień w dzień powtarzam sobie "po daily zacznę", po daily - "ok to kawka i o 11 zacznę", później telefon w ręku, jakiś yt i "ok, 13:00 zaczynam i nie ma innej opcji", później przekładam na wieczór i tak w kółko... Strasznie to męczy psychicznie - to raz, a dwa - czuję, że zaraz mogę przeholować i mnie po prostu wywalą... Jak sobie z tym poradzić? Ma ktoś jakieś sprawdzone metody?
Kurczę, firma spoko, zarobki dobre, wszystko jest niby git a ja nie mogę się zebrać...
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim