Wpis z mikrobloga

W sieci zaczynają pojawiać się wysrywy ''współtwórców'' DK, górnolotnie zwane ''wywiadami'' z nimi, w których to z teatralnym smutkiem tłumaczą, dlaczego musieli uczynić to, co uczynili... Nie dajcie się zwieść. Piotr zwany Dark-iem (hehe) wyszedł z piaskownicy na dobre, przestał odnosić się do czegokolwiek, toteż wielcy ''współtwórcy'' poczęli się wybielać, starając się ratować swoje twarze. No i, rzecz jasna, Piotr, zwany Dark-iem (hehe), skoro już go tu nie ma, jest świetnym kozłem ofiarnym.

Tak, był tragicznym koordynatorem projektu i praca z nim/dla niego stanowiła mordęgę. Natomiast doskonale pamiętam niektóre osoby (jeszcze z czasów, gdy sam tam byłem), które w projekt zaangażowane były aż do dziś. Ci ludzie umożliwiali Dark-owi na odpierdzielanie hecy, jaką uprawiał. Od 2018/2019 roku cięli w ch.ja, patologiczny performance (a raczej jego brak) zespołu nie przeszkadzał im wcześniej. Dopiero wyciek sprawił, że cały scam wyszedł na jaw, i zrozumieli, że będzie teraz trzeba coś z tym zrobić...

Jeśli ktokolwiek sprzeciwiał się tragicznemu stanowi prac i zespołu, to były to osoby, które z niego stosunkowo szybko odeszły, nie chcąc dłużej tracić czasu na wojnie z wiatrakami (a głównie to jednym yeah bunnym wiatrakiem, Piotrem, zwanym Dark-iem).

#dziejekhorinis #silencesilence2020 #gothic #gothic2 #codziennystandziejowkhorinis #kronikimyrtany #zlodziejekhorinis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach