Wpis z mikrobloga

@texasranger92: Kiedyś chciałem kupić sobie rożka w biedrze, łapie i patrzę cały miękki XD Dobra biorę innego i to samo, wszystkie były miękkie czyli musiały leżeć na palecie aż zaczęły się roztapiać i dopiero ktoś łaskawie je załadował do zamrażalnika. Zresztą w biedrze w lodówkach mięso zaczyna się psuć a ma jeszcze 3 dni do końca terminu, w tym sklepie to chyba wszystko co możliwe to źle przechowują.
@texasranger92: zależy od biedry, u mnie w okolicy są dwie i w jednej jest wszystko elegancko, lody zawsze uporządkowane, odpowiednio zmrożone i po rozpakowaniu wyglądają OK. A w drugiej jak w chlewie obsranym gównem, lody pudełkowe całe pokryte grubym szronem, a te w papierkach chyba 10 razy były mrożone i rozmrażane, kiedyś widziałem całe pudło kanapek lodowych dosłownie rozmaślonych i porozwalanych po lodówce. Oczywiście dokłada się do tego bydło które robi
@OCIEBATON no bo w sumie chłodnie powinny być blisko wyjścia żeby zawsze na końcu z nich brać, a zazwyczaj są na drugim końcu sklepu i idziesz tam na początku a potem wszystko w koszyku roztopione więc podmianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)