Wpis z mikrobloga

Skrajnie nienawidzę kobiet, które swoją głupotą – tym, że mając te 16-24 lata myślały wyłącznie cipą, kończą jako „samotna matka z dzieckiem, które zostało spłodzone przez łobuza/ alkoholika/ hazardzistę/ i tak dalej”.

Jeśli kobieta bawi się, daje dupy byle komu, zadaje się z marginesem to niech się bawi, jej wybór – tak długo, jak nie ma dzieci. Jak pojawia się wpadka z „15 lat starszym, byłym więźniem, dla którego ona mając 18 lat była tylko zabawką, ale było fajnie, bo żył z handlu narkotykami, dzięki czemu miał drogie auto i trzy razy do roku zabierał na wakacje za granicą, ale pojawiła się ciąża, więc znalazł sobie nową” czy inna „byłam na wakacjach i wróciłam w ciąży” to moim zdaniem lepiej dokonać aborcji, niż urodzić dziecko kolejnego patusa skazane na życie w biedzie, bez taty za to z licznymi „wujkami”.

Czasami wydaje mi się, że bycie planowanym dzieckiem dwójki ludzi, którzy świadomie założyli rodzinę jest dziś rzadsze niż wygrana w lotka – i o ile „wpadliśmy ale jakoś to będzie” jeszcze daje radę, tak „ciąża = koniec związku, bo mam kolejne młode, głupie cipy na twoje miejsce” nie powinno mieć miejsca, a tymczasem każdy widzi jak jest…

#p0lka #zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki #bekazpodludzi
  • 52
Mnie dziwi jak można w ogóle zachodzić w nieplanowane ciąże w dzisiejszych czasach gdy antykoncepcja jest tak łatwo dostępna


@onepnch: Dokładnie, jeszcze tyle potem niektórzy kwękają że każdemu się może zdarzyć xD Jakoś nie widzę tych programistek lekarek czy prawniczek z bękartami czy nieplanowanymi dziećmi tylko zawsze jakaś patola. No ale "nie znasz nie oceniaj" xD

znam dwie samotne matki, które zaszły z niedobrymi facetami i to są słodkie dziewczyny


@
@Werdna: No właśnie ponoć nowa moda wśród warszawskich oskarków i julek to #!$%@? się przez cały weekend na mefedronie i jakoś problem niechcianych ciąż nie jest podnoszony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko można tylko trzeba umieć
@PakaBaka: Mnie dziwi jak można w ogóle zachodzić w nieplanowane ciąże w dzisiejszych czasach gdy antykoncepcja jest tak łatwo dostępna. Ludzie są tak głupi że szok


@onepnch Proste - seks bez gumki jest przyjemniejszy, a do tego najczęściej następuje pod wpływem chwilowych emocji.
To jest przedłużenie Twojego życia, które kiedyś się skończy. Twoje własne geny zyskają nieśmiertelność. A w życiu chodzi o to aby ono trwało, w nieskończoność. Celem życia jest jego trwanie, na wieczność.


@Musze_wygrac_zycie: Taki mental mają bakterie w kiblu które nieustannie się namnażają a potem zdychają od domestosa. W życiu o nic nie chodzi, nie ma ono żadnego sensu, jest jedynie dziełem przypadku. Ziemia jest jedną z wielu planet, a fakt
@kasztaniorz: No właśnie, one się mnożą, a Ty myślisz, że jesteś czymś ponad, a tymczasem jesteś taką jakby większą bakterią. To jest potrzeba, której wypełnienie daje zadowolenie i spełnienie, a niewypełnienie uczucia przeciwne. Chcesz walczyć z własną naturą?
@PakaBaka: kiedyś ojciec i bracia pilnowali żeby córka nie latała samopas, żeby się bawidamki nie kręciły które chcą tylko zamoczyć i nie inwestować. Dzisiaj dziewczyny latają samopas bo brakuje ojców którzy by je pilnowali. Dlaczego? Bo od kiedy dziewczyny same wybierają sobie kandydatów do łóżka to idzie im słabo wybieranie partnera na życie. Efekt jaki jest każdy widzi, samotne matki, rozbite rodziny. Niestety ale dopóki witaminki się nie ogarną pod względem