Wpis z mikrobloga

@1masa: otóż rzeczoznawca który wyceniał mi deweloperskie twierdzi, że na luzie schodzą na Bemowie transakcje po 16k. Zresztą mam takie transakcje w operacie szacunkowym.

Ludzie mają znacznie więcej hajsu niż ja.

Ja te deweloperskie kupię i wykończę znacznie taniej niż ostatnie transakcje z okolicy xD
Plus, że zacząłem gadać z dewem w kwietniu i zrobiłem długa rezerwację z gwarancją ceny.
minus, że tak długo czekałem. Trzeba było kupować na przełomie roku
@markier: Ja i tak obstawiam rollercoaster na cenach, recesja postępuje już nie tylko w Polsce ale i u naszych zachodnich sąsiadów, nieruchy są pompowane przez bk2% ale w końcu rynek pracy zacznie się kurczyć i korekta może być dosyć duża, banki centralne w takiej sytuacji pewnie zaczną dodruk i inflacja znów wystrzeli w kosmos i ceny znów zaczną galopować jak oszalałe.
Jak gadam ze znajomymi co kupili lub kupują mieszkanie to nikt nie ma założonej kwoty powyżej której nie warto kupować. Każdy patrzy tylko na zdolność i jak ma wysoką to dobierze jeszcze kredyt na samochód


@Balactatun: chore. Szkoda, że ja tak nie potrafię myśleć. Pewnie miałbym łatwiejsze życie od dawna xD