Wpis z mikrobloga

@wicherq: a co z maksyma kucykow z tagu vide "mnie nie obchodzi jaki kto jest, zeby tylko pisal dobry kod" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peoplearestrange: wut? Jakieś pokemony tak twierdzą? Zdarzyło mi się brać udział w kilku rekrutacjach jako rekruter techniczny, i to, jak się z kimś rozmawia jak najbardzie zawsze jest brane pod uwagę xD

Co mi po typie w zespole który umie naklepać zajebisty
@kochanek-francuzki: dokładnie to - tylko statki a wszyscy co twierdzą ze żegluga to nie wygranko to niech sie po prostu zastanowią nad sobą

najlepsze jest jak taki smiec sie spuszcza nad tymi swoimi gownianymi mikroserwisami w springu które wpyerdalają pół giga ramu tylko po to żeby dodać i usunąć pare rekordów w bazie danych XDDDDD

a potem przyjdzie ci taki na rozmowę i jak go zapytasz co to jest wskaźnik to
@m-wjeczur: najlepsze że taki kodoklepacz wraca po swojej obesranej robocie do domu/na kanapę i co robi? odpala jutubowe tutoriale od dalita srającego do gangesu żeby do the needful do nauczenia się najnowszego gównoframeworku albo #!$%@? klepie jakieś zadanka z leetcode'a łudząc się że go to przybliży do tak pożądanej pozycji jako niewolnik w jakims FAAG'u jako dziwka bezosa xDDDD i jeszcze się tym szczyci i podnieca że się rozwija xDDDDDD

jak
@wicherq skille miękkie to on chyba najlepiej prezentuje w sypialni, skoro takie teksty wali, to cymbał musi sobie coś strasznego odreagować swoim fistaszkiem (bo określenie tego czegoś między uszami "mózgiem" to na wyrost"). Albo może sam do siebie je prezentuje, w końcu takiego #!$%@? chcieć na stałe w chacie to też trzeba być jakiś nie teges XD

Ale powiem wam, że w innych dziedzinach i branżach też są takie młoty, ęą jestem