Wpis z mikrobloga

- zaplanuj wypad z UK do Pragi
- zaplanuj transfer z przesiadkami na lotnisko (11godz do lotu)
- zagadaj się przez telefon podczas czekania na pierwszy pociąg
- wsiądź do złego pociągu, pojedź w drugą stronę
- przegap jedyny nocny transfer
- znajdz taxi, która przejedzie 90mil, żeby złapać ostatniego busa na lotnisko
- taksiarz okazuje się Polakiem, kasuje mnie 120 zamiast 230, chyba się przejął
- dojedź na busa
- bus nie przyjmuje płatności gotówką
(tu wtrącenie, wczoraj zamrozili mi konto i karte, ktoś włamał mi się na konto. mam tylko 160f w rece)
- ktoś obcy chce zapłacić za busa swoją kartą, mam dać mu gotówkę
- czytnik kart nie działa, busiarz nie chce mnie wpuścić
- busiatz wymięka, bierze gotówkę, nie oddaje reszty bo nie ma
- jestem na lotnisku 3 godz przed lotem

słowo daje to najbardziej intensywna podróż na lotnisko od lat. pije piwko za ostatnią kasę. będę żarła bułki i bibułki na festiwalu, a co tam

#podroze #praga #niewiemjaktootagowac
  • 53
o której szkoła? 8 czy 11?


@Jagoo: Teraz są jeszcze wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachowujesz się jak moja 15 lat młodsza siostra i taka znajoma ze studiów. Widocznie pewne cechy są u was ponadczasowe. U mężczyzny taka historia kończy się po prostu tym że spóźnił się na samolot albo taksiarz go zatrzymał do wyjaśnienia sytuacji z kartą, bo nie ma taryfy ulgowej dla chłopa.
@Jagoo: weź zrób sobie w tym UK bombelka z czarnym. Pod żadnym pozorem nie wracaj nigdy do Polski ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aha, a AIDS lecz lekami homeopatycznymi - są najskuteczniejsze
Z fartem, buziaczki :*:*
@PfefferWerfer @deafpool

Straszne jest to, że w każdym temacie musicie się spermiarze odezwać. Wystarczy być miłym, poprosić i porozmawiać. Na świecie jest wiele życzliwości dla każdej z dwóch płci. Serio.

Wiele razy miałem problem, że w busie nie można kartą, kierowca nie ma jak wydać (nie musi) - puszczali mnie za darmo. Zdarzało się, że łapałem stopa albo jechałem taxi za pół darmo, bo nie miałem tyle gotówki przy sobie. Wystarczy po
tu wtrącenie, wczoraj zamrozili mi konto i karte, ktoś włamał mi się na konto


@Jagoo: Dlatego zawsze polecam mieć drugie konto z kartą i jakimiś groszami tam. Człowiek przynajmniej nie jest na lodzie.