Wpis z mikrobloga

- zaplanuj wypad z UK do Pragi
- zaplanuj transfer z przesiadkami na lotnisko (11godz do lotu)
- zagadaj się przez telefon podczas czekania na pierwszy pociąg
- wsiądź do złego pociągu, pojedź w drugą stronę
- przegap jedyny nocny transfer
- znajdz taxi, która przejedzie 90mil, żeby złapać ostatniego busa na lotnisko
- taksiarz okazuje się Polakiem, kasuje mnie 120 zamiast 230, chyba się przejął
- dojedź na busa
- bus nie przyjmuje płatności gotówką
(tu wtrącenie, wczoraj zamrozili mi konto i karte, ktoś włamał mi się na konto. mam tylko 160f w rece)
- ktoś obcy chce zapłacić za busa swoją kartą, mam dać mu gotówkę
- czytnik kart nie działa, busiarz nie chce mnie wpuścić
- busiatz wymięka, bierze gotówkę, nie oddaje reszty bo nie ma
- jestem na lotnisku 3 godz przed lotem

słowo daje to najbardziej intensywna podróż na lotnisko od lat. pije piwko za ostatnią kasę. będę żarła bułki i bibułki na festiwalu, a co tam

#podroze #praga #niewiemjaktootagowac
  • 53
@Jagoo: UHHH.

Jak mnie tacy ludzie #!$%@?ą.

Bo nigdy, ale to nigdy nie jest tak że mają JEDEN problem.

Nie kuźwa.

1. przegapi pociąg.
2. zamiast się ogarnąć, wsiada do drugiego.
3. kolejny krok - wiadomo "przygody"

Proponujesz takiej osobie pomoc/rozwiązanie.

NIC Z TEGO - telefon rozładowany, konto nie działa, dokumentów nie ma. Żadne rozsądne rozwiązanie u nich nie działa.

I jeszcze kuźwa ci ludzie myślą ze są interesujacy i mają
U mężczyzny taka historia kończy się po prostu tym że spóźnił się na samolot albo taksiarz go zatrzymał do wyjaśnienia sytuacji z kartą, bo nie ma taryfy ulgowej dla chłopa.


@PfefferWerfer: Oho, to byś się zdziwił. Mi się w życiu wiele razy udały podobne akcje. Po prostu zagrać ofiarę trzeba umieć. Kobiety nie mają granic, faceci są bardzo zamknięci na to.
bus nie przyjmuje płatności gotówką

- czytnik kart nie działa, busiarz nie chce mnie wpuścić


@Jagoo: Nie można zapłacić gotówką, nie można zapłacić kartą. Jeszcze nie ruszył, a już fajrant. Fajny busiarz xD
@HrabiaZet wiem że mówisz że swojego doświadczenia, pewnie jeździsz na biedo festiwale za minimalną krajową. Ale nie martw sie, trzeba być dorosłym żeby było cie stać na jeżdżenie po Europie i kupowanie biletów na takie imprezy.
wiem że mówisz że swojego doświadczenia, pewnie jeździsz na biedo festiwale za minimalną krajową. Ale nie martw sie, trzeba być dorosłym żeby było cie stać na jeżdżenie po Europie i kupowanie biletów na takie imprezy.


@Jagoo: Hahaha, właśnie pokazałaś swoją "dorosłość" alternatywko, jak chcę to jeżdżę ale nie na jakieś taplanie się w błocie brudasów.
@graf_zero dziwny ten komentarz... mam powerbanki, w nocy 2 UK pociągi nie jeżdżą jak w dzień i nie ma nocnych połączeń, mam 3 karty, ale ta główna została zablokowana. jeżdżę po całej Europie od wielu lat, potrafię nawet się z Azjatami dogadać tak, żeby ktoś mnie pod Laos podrzucił więc Twój komentarz jest z dupy