Wpis z mikrobloga

@murison: dołóż trochę i kup sobie ixo boscha. Z tych trzech to bym jedynie na lidla się odważył. A najfajniejsza wkrętareczka do skręcania mebli już taka normalna, ale super mała wymiarowo to metabo ze ściąganym futrem
  • Odpowiedz
@murison: ja mam Meec z Jula i jestem super zadowolony, jedyne co mi nie pasuje to ładowanie po microUSB, Miałem lidlowego który składał się w pistolet i długopis, też być git
  • Odpowiedz
  • 0
@wacek_1984: jak tak patrze na foto tej z biedry i tej z JULA to wygląda identycznie, tylko kolory ma inne. także chyba to ta sama fabryka, tylko na porannej zmienia tłuką biedronke, a na popołudniowej JULA.
to ten biedronkowy propsuje ceną (do końca tygodnia promka 38zł) i dodatkowymi bitami w zestawie. tylko kurde weź to traf stacjonarnie...
  • Odpowiedz
@murison: powiem ci od razu, że cokolwiek z takich wkrętaków nie kupisz nie nastawiaj się na cuda, bo to jest bardzo słabiutkie i nie pociągnie ci nie wiadomo jakich wkrętów. Więc możliwe, że będziesz rozczarowany. Ja mam np ixo i używam tylko w przypadku jak nie zmieszczę gdzieś w szczelinę normalnej wkrętarki
  • Odpowiedz
  • 0
@Smarek37: no spoko, kumam. po prostu czeka mnie przemeblowanie w pokoju dzieci i potencjalnie jakieśłózka, biurka szafki (pewnie z ikey - npo bo skąd...). do poskręcania. a ostatnio mam problemy z nadgarstkiem wiec chciałem sobie troche ułatwić. dlatego nie chce wydawac milionów monet, tylko raczej jakiś pierdzik po taniości.
  • Odpowiedz
@murison: no to łyknij tego parksida. Ktoś ci go tam nawet poleca. On chyba nawet łamany jest co może ułatwić. Co prawda te 10 Niutonów to będzie lekka ściema typowa dla parksidów. Ale te 5-6 jak każdy tego typu ma na pewno
  • Odpowiedz