Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że jak ktoś ma piękną twarz, jest bardzo atrakcyjny z twarzy to macie problem z uwierzeniem, że ta osoba może mieć jakieś poważne problemy? Bo jak jakiś genetyczny superior może mieć poważne problemy, przecież dobre geny zdają się być biletem do szczęścia i sukcesu.

#przegryw #damskiprzegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegrywpo30tce #rozowyprzegryw #twarz #geny #normik #genpill ##!$%@?
##!$%@?
  • 25
@choochoomotherfucker: Ale to ty zaczęłaś mnie atakować, a nie ja, ja tylko miałam inną opinię dotyczącą tego twarzowego tematu. Więc to chyba jasne, że też ci coś odpiszę, a nie będziesz mnie bić bez żadnej reakcji. I dalej mnie atakujesz nazywając trollem. Ja nie jestem trollem, ty jesteś podłym, agresywnym stworzeniem.
@choochoomotherfucker:

No tak, kosze od facetów (nie chadów), lata kompletnej samotności, kompleksów, nieśmiałości, bezrobocia itp., problemy z poznawaniem ludzi i rozmowami to faktycznie wygryw xD Przegrywem nie jestem, bo od jakiegoś czasu jest lepiej niż kiedyś, ale do bycia normiczką też mi daleko.

Blebleble... W kółko to samo. A co do pytania OPa, życie będąc ładnym, to jak granie w grę na poziomie easy.