Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że jak ktoś ma piękną twarz, jest bardzo atrakcyjny z twarzy to macie problem z uwierzeniem, że ta osoba może mieć jakieś poważne problemy? Bo jak jakiś genetyczny superior może mieć poważne problemy, przecież dobre geny zdają się być biletem do szczęścia i sukcesu.

#przegryw #damskiprzegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegrywpo30tce #rozowyprzegryw #twarz #geny #normik #genpill ##!$%@?
##!$%@?
  • 25
@Musze_wygrac_zycie: po prostu ludzie mają tak silną potrzebę czucia sprawiedliwości na świecie, że sobie niektóre cechy projektują np. jak ktoś jest brzydki to próbują szukać u niego pozytywów i jeśli się znajdą to wyolbrzymiają je w porównaniu do tych samych pozytywów u ładnych ludzi. Znowóż u nich szuka się negatywów żeby się nie okazało, że mają w życiu za dobrze. Potem się okazuje, że zazwyczaj jest zupełnie na odwrót przez pozytywną/negatywną
@choochoomotherfucker:

ładni ludzie nie chorują

chorują ale statystycznie mniej

nie mają inb w rodzinie

mają nawet duże, ale zazwyczaj są zaradni, samodzielni, więc mogą kopnąć rodzinę w dupę. wyjątek jak są niepełnoletni.

problemów w pracy

w pracy są lubiani i radzą sobie świetnie, więc mają ale znacznie rzadziej

kredytów

mają, ale jak spłacają to nie jest źle

nikt ich nie oszukuje

nie wiem
chorują ale statystycznie mniej


@Musze_wygrac_zycie: Mogłabyś pokazać te statystyki?

mają nawet duże, ale zazwyczaj są zaradni, samodzielni, więc mogą kopnąć rodzinę w dupę. wyjątek jak są niepełnoletni.


Bycie zaradnym i samodzielnym nie zależy od wyglądu.

w pracy są lubiani i radzą sobie świetnie, więc mają ale znacznie rzadziej


Jeżeli ktoś jest ładny, ale chamski, to nikt go nie lubi. I skąd info, że zawsze radzą sobie świetnie? Gdyby tak było, to
Ty jesteś śliczna dziewczyna


@Musze_wygrac_zycie: Nie pamiętam, żebyśmy się spotkały, z kimś mnie mylisz.

która sobie ubzdurała przegrywanie


No tak, kosze od facetów (nie chadów), lata kompletnej samotności, kompleksów, nieśmiałości, bezrobocia itp., problemy z poznawaniem ludzi i rozmowami to faktycznie wygryw xD Przegrywem nie jestem, bo od jakiegoś czasu jest lepiej niż kiedyś, ale do bycia normiczką też mi daleko.
@Musze_wygrac_zycie: Gdzie widzisz atak? Chodzi o to, że zapytałam, czy masz 12 lat? Ale to faktycznie jest takie niedojrzałe myślenie, że jak ktoś jest ładny, to ma łatwe życie. Są ładni szczęśliwi, są ładni nieszczęśliwi, są brzydcy szczęśliwi, są brzydcy nieszczęśliwi - życie nie jest czarno-białe, serio.
@choochoomotherfucker:

Gdzie widzisz atak?

Tutaj:

Muszewygraczycie z wykopu jest w rzeczywistości facetem i trollem. A nie, to akurat byłaby prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale to faktycznie jest takie niedojrzałe myślenie, że jak ktoś jest ładny, to ma łatwe życie.

Cały sens tego postu polega na tym, że ja tego nie wiem, tylko po prostu oni mi dają takie wrażenie.