Wpis z mikrobloga

  • 571
@enforcer no ciężką sprawę trochę mają, jeśli przejdą do obrony "dobrego imienia" zwykłego zboczeńca na codzień noszącego koloratkę. Taki miecz obosieczny. Spin doktorzy pewnie już pracują w pocie czoła nad idealną narracją.
  • Odpowiedz
@enforcer: Gozdyra nie broni go tylko krytykuje to że internet stał się miejscem linczu. To jest straszny rak tych czasów i zaraz powie ktoś "ej leFaKU bronisz pEd0FIli?", to ja przytoczę tylko przykład tego tatuatora co go chora typa oskarżyła o molestowanie i internet (w tym wykop) zlinczował. Takimi sprawami powinny zajmować się SPRAWNE odpowiednie organy.
  • Odpowiedz
@enforcer: w każdym razie, nie powinno być żadnego upubliczniania danych ani samosądów w realu/internecie, bo potem lubi się okazywać, że zaszczuto niewinnego człowieka który sobie odebrał życie. Od karania są sądy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Filem00n: myślę, że ta radna chciała się odegrać za tą akcję w której po upublicznieniu danych samóbojstwo popełnił syn innej radnej (z KO chyba, wiem - to dwie różne sprawy) - nie czekając na rozwiązanie sprawy dokonała samosądu wierząc w dobre swoje intencje w celu napiętnowania pedofila.
  • Odpowiedz
@Filem00n: może być, co nie zmienia faktu, że nawet jakby walił konia do fal to nadal jest nieakceptowana dewiacja i powinna być potępiana, szczególnie przez przedstawiciela kościoła, żyjącego w wspólnocie i będącego jeszcze przewodnikiem x ludzi na mszach niedzielnych.
  • Odpowiedz
@Mtsen gość nie został skazany za nic poważnego a jednocześnie dzięki jakiejś babeczce został zlinczowany jak pedofil. w internecie jak z dziećmi, ludzie nie mają litości. dlatego trzeba rozsądnie tam wrzucać informacje bo potem ludzie giną
  • Odpowiedz