Wpis z mikrobloga

Jest w tym trochę prawdy. Randka przy kawie co to ma być? WTF? Już nie te czasy żeby zabierać laskę na sztampową kawusie. Można ciekawiej spędzić i przy okazji lepiej poznać drugą osobę. Np. park trampolin, wypad na rower. Siedzenie i żłopanie kawy , super rozrywka. Kawę już wypiłem dzisiaj. Ja mam lepsze rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun Wolę szybkie randki na kawkę, na drinka na początek, spacer po parku, starówce, itd.; nienawidzę jeść przy obcych ludziach. Dla Tiktokowych ekspertek jestem skreślona, bo nisko siebie cenię, płacę za siebie, przyciągam bezwartościowych ludzi XD
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: mi by bylo nawet szkoda na kawe na laske ktora moge widziec ostatni raz xdd pierwsza randka to powinien byc jakis spacer, a jak cos kupowac typu a-----l to musi wpasc od razu na chate wtedy warto inwestowac
  • Odpowiedz
Jak chce, by "inwestować" to oczekuję zwrotu z inwestycji.
Minimum dobry, długi lód, a najlepsza opcja to wieczór ze śniadaniem.

Bo przecież tak powinna się "odwdzięczyć" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: kurde kiedyś poszedłem na pierwszą randkę z ostatnimi 20zł, na kawę oczywiście. Czekałem jak kobita wybierze swoją kawę żeby wiedzieć ile mi zostanie na moją. I już prawie 10 lat żonaty z nią jestem ()
  • Odpowiedz
jak mnie locha nie zabiera do atelier amaro na pierwszej randce, to juz wiem, ze tak naprawde jej nie zależy (,)


@Precypitat: Od pandemii Atelier Amaro nie istnieje, więc być może straciłeś jakąś dobrą dziołszkę przez swoje uprzedzenia ()
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun najlepsze randki jakie miewam to te właśnie spontaniczne, pójdźmy na kawę. Czasami lody czasami zwykły spacer. To idealne rozwiązanie i zwykle jest jak w filmie :) Panny są urocze, nic nie szukają bankomatu i wgl gituwa. P.s. więcej pisze w eBooku, link w bio xe
  • Odpowiedz