Wpis z mikrobloga

Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z inicjatywą więc wychodzę i postanowiłem zacząć od wykopu.
Są jakieś dziewczyny chętne na randkę ze mną ?


#przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki #zwiadowcahistorii #seks #p0lka #zdrada #rozowepaski #rozwojosobisty #rozdajo #rozbiorka #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder
Pobierz Zwierz33 - Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z...
źródło: 3DD567FCA3-752x440
  • 62
@AlienFromWenus: był taki artykuł o "locust of control" czy też locus, nie pamiętam, są ludzie którzy myślą że ich życie zależy od nich samych - to ja - i tacy którzy myślą że to od świata zależy co się stanie - to ty. Więc zapewne ściągałabyś w górę tych pierwszych, a nie chciała przebywać z tymi drugimi. Był głównie o muzułmanach pod tym względem, ale prawidło zostało.
https://www.google.com/search?q=locus+of+control+muslims&client=firefox-b-d&sca_esv=559732191&sxsrf=AB5stBgPyVBu_DcHlS9joB6OxAIATXnpbQ:1692889993551&ei=iXPnZLWjIdqni-gPyOOa-Ag&start=10&sa=N&ved=2ahUKEwj1i9bVyvWAAxXa0wIHHcixBo8Q8tMDegQIBBAE&biw=1696&bih=755&dpr=1.13
raczej swojego nie