Wpis z mikrobloga

Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z inicjatywą więc wychodzę i postanowiłem zacząć od wykopu.
Są jakieś dziewczyny chętne na randkę ze mną ?


#przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki #zwiadowcahistorii #seks #p0lka #zdrada #rozowepaski #rozwojosobisty #rozdajo #rozbiorka #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder
Zwierz33 - Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z...

źródło: 3DD567FCA3-752x440

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker:

Chciałam zapytać, skąd jesteś, ale skoro uwierzyłeś tamtemu mirkowi, to trudno ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Mirki się nie mylą są jak Maciej wróżbita. Są niczym Jackowski, wiedzą wszystko. A skoro tak piszą to tak na pewno jest ¯\(ツ)/¯

  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker: To ogólnie lipton trochę bo ja na czorny śląsk to miałbym z 200-300 km ¯\(ツ)/¯ A ile mosz lot ? ( ͡º ͜ʖ͡º) @lubiejescfrytki A Ty skąd i ile masz lat ? Ps. zrobiłem talarki bo pomyślałem że, skoro lubisz jeść frytki to może się skusisz ale chyba nie wyszło () Pedofile rozdają dzieciom cukierki żeby przyciągnąć a ja
  • Odpowiedz